95-річний ювілей

Дата: 22.08.2018 09:47

Фото без опису       Будь-який ювілей – це завжди гарна та приємна подія.

Так, у серпні відзначає свій 95-річний ювілей жителька смт. Шишаки – Наталія Плаксіна.

Зі щирими та теплими словами поздоровлення до ювілярки завітала завідувач відділення денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Світлана Шона. Вона побажала міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя та довгих років життя. Від імені голови Шишацької селищної ради Олександра Тутки вручила іменинниці цінний подарунок та квіти.

Наталія Андріївна була зворушена неочікуваним вітанням. Розчулена гарними привітаннями та подарунками, бабуся щиро дякувала за турботу та увагу до літніх людей, а також за хорошу роботу соціального робітника Наталії Майбороди, котра її обслуговує.

Прес-служба селищної ради