Загальні збори відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 13.09.2018 10:50

Фото без опису    12 вересня 2018 року відбулися загальні збори працівників відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

Інженер з техніки безпеки Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради Віктор Васильченко для всіх присутніх провів повторний інструктаж з охорони праці та дотриманні правил пожежної безпеки.

На зборах завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка ознайомила присутніх про хід виконання плану обслуговування одиноких, самотньо проживаючих пенсіонерів та осіб з інвалідністю, про підготовку до проходження медичного огляду підопічними відділення, що проживають у віддалених населених пунктах.

Фото без опису    Поряд із вирішенням різні питання виробничого характеру, Лариса Кривошапка повторно наголосила соціальним робітникам про активізацію інформаційних послуг про надання якісних соціальних послуг відділеннями комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради»

Прес-служба селищної ради