Вітання ювілярів

Дата: 30.10.2018 13:46

Фото без опису    Уже традиційно вітаємо почесних ювілярів з Днем народження в Шишацькій об’єднаній громаді.

25 жовтня святкувала 90-річний ювілей жителька Великого Перевіз Євдокія Василівна Хоролець. Зі щирими та теплими словами привітань до ювілярки завітали завідувач відділення підтримки сімей в складних життєвих обставинах комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ольга Васильченко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Лариса Кривошапка, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Валентина Козюра та староста Великоперевізького старостинського округу Галина Кононенко.

Іменинниці побажали міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя та довгих років життя, побільше радісних і сонячних днів у житті, невичерпної енергії, оптимізму. Від імені голови Шишацької селищної ради Олександра Тутки вручили іменинниці цінний подарунок та квіти.

Євдокія Василівна була зворушена неочікуваним привітаннями та подарунками.

Прес-служба селищної ради