Робота мультидисциплінарної команди

Дата: 08.11.2018 14:16

Фото без опису    На початку листопада, мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» здійснила плановий виїзд до Гоголівського старостинського округу.

У ході обстеження було надано послуги людям пенсійного віку. Вони отримали якісне обслуговування від перукаря, а усі бажаючі мали змогу виміряти тиск та отримати індивідуальні медичні консультації на прийомі у сестри медичної. Під час роботи психолога з присутніми проведена психо-розвантажувальна бесіда щодо поведінки та реагування на складні ситуації, що виникають у повсядкенному житті.

Виїзди мультидисциплінарної команди покращують надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

Прес-служба селищної ради