Дорогі жителі нашої громади!

Дата: 09.11.2018 12:18

Фото без опису   Сьогодні ми з вами обов’язково повинні згадати про людей, котрі творять із буднів свято. Про людей, які дарують нам гарний настрій за будь-якої погоди. Про людей, котрі щедро діляться з нами своїми талантами, аби зробити нас щасливішими, світлішими, добрішими…

Тому їхнє професійне свято – це привід сказати їм щире… “Браво!” Адже саме так прийнято дякувати працівникам культури та аматорам народного мистецтва. Браво - за пісню і танець, музику й слово, душу й енергію! Щире спасибі працівникам відділу культури і туризму Шишацької селищної ради, будинків культури та клубних установ, бібліотек, дитячої музичної школи, музейних закладів, будинку дитячої та юнацької творчості, учасникам аматорських колективів, майстрам народної творчості за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, вагомі духовні здобутки!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, а разом з тим, примножуючи велич шишацького краю, своєю плідною працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Бажаємо вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панують родинний затишок та благополуччя!

З повагою – Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА,

виконавчий комітет та