З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 12:24

Шановні колеги! Ми відзначаємо День місцевого самоврядування у тривожний час. І, мабуть, цей день – не привід для святкувань, а нагода ще раз нагадати одне одному, що сьогодні ми всі як ніколи відповідальні за долю країни. Ми повинні підтримати державу, її захисників плідною працею, злагодженою роботою, взаєморозумінням тут, на місцях.

Кожне наше слово, кожна дія повинні бути виваженими і змістовними. Тому бажаю всім мудрості, терпіння, поваги одне до одного і усвідомлення найголовнішої істини: є речі, які ми можемо і повинні змінювати, а є речі, котрі змінює саме життя – не залежно від нашого бажання чи вподобання.

Міцного здоров'я, оптимізму і родинного благополуччя зичу усім, хто обрав професійну долю в органах місцевого самоврядування! Вітаю ветеранів, працівників і депутатів селищної, районної та сільських рад, усіх жителів Шишаччини! Бажаю нам миру, а все інше можна створити власною працею!

З повагою – Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.