Привітали ювілярок

Дата: 26.02.2019 15:17

Ось уже вкотре, за доброю традицією, працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» вітають ювілярів Шишацької громади з днем народження.

У лютому завідувач денного перебування Світлана Шона завітала відразу до двох 90-річних ювілярок: Білик Євдокії Андріївни та Шепітько Анастасії Іларіонівни, котрі проживають в Шишаках. Побажала їм міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя, довгих років життя, родинного затишку, турботи від рідних та близьких.

Іменинниці були зворушені неочікуваними вітаннями та гарними подарунками. Щиро дякували за увагу до літніх людей.

За повідомленням «Центру надання соціальних послуг».