9 березня — День землевпорядника України

Дата: 07.03.2019 09:09

ЦІЄЇ СУБОТИ, якраз після Восьмиберезневого дня, відзначають професійне свято представники землевпорядної служби, основну частину якої становлять саме жінки. Серед них – Ганна Петрова, працівник Пришибського старостинського округу.

Ганна Василівна обіймає посаду землевпорядника понад два десятки років. Крім цього, була депутатом Пришибської сільської ради кількох скликань.

Разом з колегами за цей час пережила різні земельні нововведення. Не меншає професійних турбот і в наші турбулентні дні. Треба бути не тільки в курсі законодавчих змін, але й уміти донести це людям.

Як і будь-яка професія, що безпосередньо контактує з людьми, землевпорядна посада вимагає певних знань та досвіду, а ще терпіння, виваженості, особливої відповідальності й толерантності. Тому зичимо усім представникам сфери земельних відносин міцного здоров’я,  успіхів у щоденному трудовому подвижництві, злагоди у родинах і щедрих на подарунки, тепло у природі й душі весняних свят!

Прес-служба Шишацької селищної ради.