СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО – 2019

Дата: 15.03.2019 14:15

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 7527  учасників Полтавської області. Пробне ЗНО буде проводитися у таких містах області: Гадяч, Горішні Плавні, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава.

Аналіз статистичних даних реєстрації на пробне ЗНО показує, що основна частина учасників – це сьогоднішні 11-класники – 5156 чоловік (69% від загальної кількості). На відміну від основного тестування, в пробному зможуть спробувати свої сили і 10-класники, яких в області на пробне ЗНО зареєструвалося 821 особа.

Найбільша кількість учасників пробного ЗНО обрали українську мову і літературу – 6546 чоловік. Наступні три предмети –  математика (2070 чоловік), історія України (1428), англійська мова (1321).

Пробне ЗНО пройде у закладі освіти: ЗВО – 12, у ЗЗСО – 34, ЗПТО – 1, із залученням понад 1800 педагогів області.

Учасникам пробного ЗНО важливо у день проведення пробного ЗНО  необхідно з 10.15 до 10.50 прибути до пункту, адреса якого зазначена у запрошенні. Необхідно заздалегідь вивчити маршрут доїзду до пункту пробного ЗНО. Учасники, які запізнилися, до пункту пробного ЗНО не допускаються.

На пункт пробного ЗНО із собою необхідно взяти: паспорт або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі у пробному ЗНО та картку учасника пробного ЗНО, дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

Для визначення результатів пробного ЗНО, учасники можуть у періоди 16-18.03.2019 (українська мова і література) та 23-25.03.2019 (інші предмети) скористатися відповідним сервісом на сайті Харківського РЦОЯО в особистому кабінеті.

Правильні відповіді пробного ЗНО будуть оголошені 19.03.2019 (українська мова і література) та 26.03.2019 (інші предмети).

Результати пробного ЗНО будуть оголошені 19.03.2019 (українська мова і література) та 29.03.2019 (інші предмети).

ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО – 2019

Спливають терміни реєстрації на ЗНО-2019: 18.03.2019 – останній день подання документів для осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, 25.03.2019  – для осіб, які вже мають повну загальну середню освіту. До 25.0.32019 триватиме внесення змін та перереєстрація на ЗНО.

Станом на 15.03.2019 по області зареєстровано понад 10 839 особи, що становить  86 %  від запланованої кількості по регіональному центру (за темпами реєстрації область перша по Україні).

Найбільш обирані предмети для складання ЗНО після української мови та літератури - історія України, математика, англійська мова (інформацію у розрізі районів та обраних предметів надсилаємо у додатку)

На сьогодні для участі у ЗНО в Полтавській області зареєструвалося 22 особи, для яких будуть створені особливі умови в пунктах проведення ЗНО.