Усім дітям об’єднаної громади відшкодовуватимуть відпочинок у дитячих таборах

Дата: 18.04.2019 14:26

Сьогодні діє Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, яка дає можливість завдяки співфінансуванню місцевого та обласного бюджету у співвідношенні 50/50, де один прожитковий мінімум виділяється з обласного, а ще один – з місцевого бюджету, охопити оздоровчими послугами більшу кількість дітей.

Можна отримати відшкодування частини вартості путівки на відпочинок у дитячому таборі від одного до двох прожиткових мінімумів, але не більше, ніж 70% від вартості путівки.

Отримати відшкодування можна незалежно від того, чи підпадає дитина під пільгові категорії, вона має право на відшкодування частини вартості путівки на відпочинок у дитячому таборі Полтавської області.

Для цього потрібно взяти згоду у дитячому позаміському закладі відпочинку Полтавщини, після чого звернутись до відділу освіти Шишацької селищної ради з заявою батьків і документами, які необхідно надати.