Сумчани відвідали нашу громаду вдруге

Дата: 18.04.2019 15:48

ЦЬОГО ТИЖНЯ до нашої громади завітали чергові гості – керівники місцевих рад Сумщини на чолі з представниками Сумського центру розвитку місцевого самоврядування. Загалом після утворення Шишацької ОТГ наш край відвідали понад півсотні делегацій.

Серед сумчан були ті, хто вже об’єднався, і ті, хто готується до об’єднання. Гості спілкувалися з головою громади Олександром Туткою, його заступниками, керівниками управлінь та відділів.     Зокрема цікавилися, як функціонує освіта, культура, медицина, соціальний захист. Ділилися власними напрацюваннями, обговорювали законодавче врегулювання важливих аспектів життєдіяльності ОТГ.

Подібні зустрічі – корисний діалог для обох сторін. Адже це можливість почути інший досвід, проаналізувати власний.

Гості побували в комунальному підприємстві, оглянули Центр первинної медико-санітарної допомоги, із задоволенням відвідали родзинку Гоголівського старостинського округу – Національний музей-заповідник Миколи Гоголя.

Прес-служба Шишацької селищної ради.