В кожній дитині є сонце, тільки дайте йому світитися…

Дата: 25.04.2019 15:20

Так мудро сказав давньогрецький філософ Сократ. Кожна людина народжена талановитою, тільки треба в правильному напрямку розвивати талант, і тоді обов’язково можна досягти успіху в житті. Метою повної загальної середньої освіти і є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості.

Тож педагогічні працівники Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради за цією темою кожного року залучають дітей до різних форм позакласної роботи. Їх метою є забезпечення змістовного дозвілля учнів, виявлення та підтримка талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, популяризація здорового способу життя, виховання громадян-патріотів, які плекають українські традиції, духовні цінності, запровадження найкращих практик та методик самовиховання як однієї з ключових форм самоврядування молоді, здатної реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

Однією з таких форм  є  конкурс художньої самодіяльності «Веселка», конкурс театральних колективів, дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), «Петлюрівський вишкіл» та ін. В цих конкурсах беруть участь учні різних вікових категорій.

Особливу повагу викликає участь дітей з особливими освітніми потребами у цих заходах. Тож хочеться подякувати директору Сагайдацького НВК Степаненку Михайлу Володимировичу та класному керівнику 11 класу Маруняк Зінаїді Григорівні за підтримку та залучення учнівської молоді до позакласної роботи.