Тримайтеся, ветерани! З річницею Перемоги!

Дата: 08.05.2019 13:53

Фото без опису   Як живеш, ветеране?.. Саме таке запитання, мабуть, очікують люди найстаршого покоління. Запитання, на яке не потрібно прямо відповідати. Бо це запитання-увага, запитання-співчуття. Це привід для довгожданого і бажаного спілкування.

Не секрет, що ветеранів за традицією відвідують саме напередодні 9 травня. Представники влади вручають їм квіти і подарунки, говорять слова вдячності і щирих побажань.

Однак чекають  сивочолі і жилаві представники покоління дивовижної духовної та фізичної міцності не подарунків. Гріє душу можливість поговорити, відчути цікавість до себе і життя.

Охоче ділився власними спогадами з гостями і житель Кирпотівки Микола Терентійович АНДРІЙКО. Його, як і інших ветеранів громади, селищний голова Олександр Тутка відвідав напередодні Дня Перемоги. А для Миколи Терентійовича – це ще й 93-й день народження.

Незважаючи на поважний вік, солдат минулого століття ще в строю. Порядкує по господарству, читає пресу (без окулярів!), спілкується по телефону з друзями.

Віриться, що і наступної весни він зустріне гостей біля свого привітного сільського двору.

Тримайся, ветеране!..

Тримайтеся, ветерани! З річницею Перемоги!

Прес-служба Шишацької селищної ради.