Горить трава — буде біда!

Дата: 09.08.2019 11:17

Упродовж останніх днів до 3 державного пожежно-рятувального посту 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій  надходять повідомлення про горіння сухої рослинності, сміття, очерету тощо.

Шановні громадяни, Шишацький районний сектор Управління ДСНС України у Полтавській області звертається до вас із проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та застерігає, що СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ, СУХОЇ РОСЛИННОСТІ, ТА РОЗВЕДЕННЯ БАГАТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ЛІСОВИХ МАСИВІВ ТА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!

Пам'ятайте! В разі невиконання правил пожежної безпеки порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства!

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Нехай ваше життя буде щасливим, а головне - безпечним!

Начальник Шишацького районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр ВІЛЬХОВИЙ.