Гідно представили рідну громаду на Алеї децентралізації

Дата: 19.09.2019 14:10

Фото без опису   Таку назву мав урочистий захід, що відбувся в Полтаві з нагоди 250-річчя з дня народження Івана Котляревського. На честь основоположника нової української літератури зачинателі нової ери самоврядування - об’єднані територіальні громади з різних куточків Полтавщини - представили кращу продукцію. Виставка-продаж виробів так само ідентифікувала кожну громаду, як видатна «Енеїда» – рідну Полтавщину.

Фото без опису   Шишацька громада дивувала учасників свята як матеріальними, так і духовними здобутками. Де ще можна побачити таку студію-майстерню виробів з дерева, як у Великобузівському навчально-виховному комплексі, що охоче демонстрував вчитель Геннадій Світличний, його вихованці та виконуюча обов’язки завідувача осередку культури у Великобузівському старостинському округу Ярина Марюхна? Яка ще громада може пишатися такими мистецькими шедеврами, як картини народного майстра України Михайла Онацька та самобутнього художника Юрія Попенка, вишивані витинанки Любові Ярош, Софії Василенко, Ірини Комаристої, Людмили Добренької, Галини Матяш, Наталії Зуй? Крім споглядання рукотворної краси, присутні на заході могли посмакувати відомою гоголівською мінеральною водою від КП «Горизонт» (керівник Анатолій Рудик) та хлібобулочною продукцією приватного підприємця Владислава Самохатки, який відроджує кращі традиції шишацького хлібозаводу. Супроводжували нашу делегацію керівник відділу культури Любов Титаренко, директор та лектор-екскурсовод Шишацького краєзнавчого музею Наталія Прасольченко і Валентина Ходіс.

Прес-служба селищної ради.