Воскобійницька школа - з новим автобусом

Дата: 10.10.2019 14:12

Фото без опису   Сьогодні до Шишаків прибув новий шкільний автобус вартістю близько 1900 тисяч гривень.

Потреба у його придбанні існувала давно і протягом тривалого часу відділ освіти Шишацької селищної ради порушував клопотання в обласних та столичних кабінетах щодо виділення автотранспорту за державною програмою, яка реалізовується на підтримку сільських навчальних закладів. Отож основні кошти – 1500 тисяч гривень – це державна освітня субвенція. Залишок суми оплатили з селищного бюджету та за спонсорської підтримки СТОВ "Воскобійники".

Цей автобус буде обслуговувати маршрути підвезень школярів до Воскобійницького загальноосвітнього закладу, а до завершення року очікується придбання автобуса для Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського.  Він буде укомплектований спеціальними зручностями для перевезення дітей з особливими потребами, оскільки у цьому нині є нагальна необхідність.