Перевірка надання соціальних послуг

Дата: 17.10.2019 13:42

16 жовтня 2019 року у селах Кирпотівка, Голуби, Сагайдак Сагайдацького старостинського округу завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку з якості надання підопічним відділення послуг соціальними робітниками Юлією Кругляк, Вітою Кармазин та Катериною Лобач.

Проведено 11 обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники Юлія Кругляк, Віта Кармазин та Катерина Лобач старанно виконують свої посадові обов’язки. Надають підопічним послуги відповідно до груп рухової активності, а саме: доставка продуктів, медикаментів, води з колодязя, допомога в наданні гігієнічних послуг, допомога в приготуванні та приготування їжі, прибирання житла, допомога на присадибній ділянці, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно  з Державним стандартом догляду вдома.

Підопічні задоволені роботою соціальних робітників, скарг та нарікань немає.