Голосування за "Шкільний громадський бюджет" продовжено до 18 листопада включно

Дата: 05.11.2019 12:25

Фото без опису   Як уже повідомлялося, нині триває онлайн-голосування за проєкти нашої громади у двох конкурсах розвитку.

Зокрема до 13 листопада на сайті Полтавської обласної державної адміністрації vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua можна (і треба!) підтримати проєкт під номером 16 "Відновлення та впорядкування природних питних джерел води у межах Шишацької ОТГ", що конкурує з суспільно корисними ідеями інших громад у "Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавської області".

А голосування за проєкти "Шкільного громадського бюджету", що вперше стартував у Полтавській області, продовжено до 18 листопада включно.

Приємно вкотре відзначити, що у цьому конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх закладів Шишацької селищної ради.

Номер 158 – це проєкт Пришибського навчально-виховного комплексу, що має на меті забезпечення закладу комп'ютерним класом нового покоління: придбання шести сучасних ноутбуків, пристроїв для друку та ламінування. Загальний бюджет – 106 тисяч гривень.

Під номерами 9, 10 та 105 – проєкти Великобузівського навчально-виховного комплексу.

Детальніше ознайомитися з ідеями учнів та підтримати їхні починання можна (і дуже потрібно!) за посиланням poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua.

Проголосуймо за корисні для всієї громади ідеї! Будьмо солідарними в тому, що сприяє її розвитку та дає можливість активним жителям проявити творчу ініціативу й реалізувати власні мрії!