Загальні збори та семінар у відділенні соціальної допомоги вдома

Дата: 14.11.2019 10:46

13 листопада 2019 року відбулися загальні збори працівників відділення соціальної допомоги.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка проінформувала працівників відділення із започаткованими змінами у наданні пільг на оплату комунальних послуг та їх монетизацію для подальшого інформування підопічних відділення. Завідувач відділення підняла питання про обов’язковість дотримання професійної етики соціальними робітниками відділення при наданні соціальних послуг підопічним, відповідно до вимог Державного стандарту догляду вдома, звернула увагу присутніх на попередження та недопущення конфліктних ситуацій при спілкуванні з підопічними чи їх законними представниками, дотриманні графіків відвідування пенсіонерів для надання соціальних послуг та дотриманні робочого часу соціальними робітниками.

Вирішувалися різні питання виробничого характеру.

Проведено семінар-навчання, метою якого було ознайомлення із ситуаціями насильства у сімях, його наслідками, визначення шляхів профілактики та подолання.

Психолог без категорії Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради Катерина Денисенко провела із соціальними робітниками семінар, метою навчання якого була тема протидії насильству відносно людей похилого віку та зокрема підопічних відділення соціальної допомоги вдома, оцінювання емоційного стану своїх підопічних при обслуговуванні та їх психологічної підтримки. Психолог відповіла на численні запитання присутніх.