Бережіть своїх дітей для себе і себе — для них!

Дата: 01.06.2020 09:00

Дорогі діти і батьки! Щиро вітаємо вас з Днем, який покликаний нагадати усім нам, що любов – це, перш за все, відповідальність. Відповідальність за тих, заради кого ми живемо.

Кожне юне покоління суспільства народжується і живе в умовах, що суттєво відрізняються від попередніх років, десятиліть, століть. Світ не стоїть на місці, мислення, можливості, бажання й пріоритети теж кардинально змінюються щопокоління. Але незмінною залишається щоденна потреба дітей у любові батьків, взаєморозумінні з ними, увазі до маленьких і великих речей.    Незмінною залишається потреба особистості, незважаючи на її вік, бути визнаною, найперше, рідними людьми і загалом суспільства. Бути повноправним членом родини і суспільства, реалізувати свій потенціал.

Саме цього ми зичимо юним винуватцям свята – завжди відчувати себе потрібними і мати можливість розкритися сповна у своєму оточенні. А ще – міцного здоров’я, гарного літнього відпочинку, хороших друзів, цікавих подій, позитивних вражень! Цього ж самого бажаємо й дорослим, які плекають наші майбутні покоління: відмінного самопочуття, натхненного настрою, завершення карантину, аби літо подарувало вам незабутні емоції! Бережіть своїх дітей для себе і себе – для них!

Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА, виконавчий комітет та депутати Шишацької селищної ради.