Незвичний День захисту подарував дітям і батькам хороші емоції

Дата: 02.06.2020 14:24

Фото без опису   Перше червня минуло у нашій громаді без традиційного зібрання біля мосту на Пслі чи селищного будинку культури, без улюблених дитячих розваг, майстер-класів, ігрових конкурсів. Однак навіть свято на карантині подарувало дітям та їхнім батькам гарні емоції і стало чудовим стартом для довгожданих літніх канікул.

Відділи - культури і туризму та освіти – Шишацької селищної ради провели онлайн-заходи, присвячені Дню захисту дітей.

Культпрацівники організували заочний конкурс читців "Сам собі артист". Змагання на краще декламування ліричних і  гумористичних поезій активізувало не тільки юних виконавців, але і їхніх батьків та всіх родичів, друзів, знайомих. Адже переможці визначалися за кількістю вподобань відео конкурсанта у мережі Фейсбук.

А  цього понеділка, якраз у День захисту дітей, учасників запросили до селищного будинку культури для вручення нагород.

Зі святом дітей та їхніх батьків привітав селищний голова Олександр Тутка. Він щиро подякував всім конкурсантам за сміливість, ініціативність, натхнення, з яким вони змагалися за перемогу, а родинам – за підтримку синів і доньок, за небайдужість до культурного життя нашої громади, за свято, яке вони, власне, своїми поетичними дебютами і створили. Олександр Іванович побажав і маленьким, і старшим учасникам конкурсу гарного літнього відпочинку. Адже вже доведено – навіть карантин не може завадити змістовним розвагам, корисному дозвіллю і, хай і заочному, але живому спілкуванню, якщо є бажання. Голова громади вручив переможцям грамоти Шишацької селищної ради і подарунки, а всім учасники – офіційні подяки та невеличкі презенти.

Отож, переможці серед молодших артистів:

Перше місце – Тараненко Дмитро (Шишаки);

Друге місце – Слізко Альбіна (Гоголеве);

Третє місце – Політун Ілля (Шишаки).

Переможці серед старшої групи учасників:

Перше місце – Юхименко Анастасія (Гоголеве);

Друге місце – Пасічніченко Софія (Гоголеве);

Третє місце – Климась Богдана (Сагайдак).

Учасники конкурсу:

Тищенки, Велика Бузова: Подобна Злата, Куліш Алла, Сердюк Ярослава;

Гоголеве, Шафранівка: Слізко Маргарита, Верднєва Влада, Білан Артем;

Сагайдак: Григоревич Анастасія, Волощенко Юлія, Прищ – Катерина та Іванка;

Жоржівка: Пасхал Наталія;

Покровське: Цьова Вікторія, Горбонос Аріна, Тарасенко Уляна, Нікітіна Ксенія, Крамар Єгор, Кухта Вікторія;

Михайлики: Вернигора Кароліна;

Яреськи: Власенко Ірина, Єлизавета Омельченко;

Шишаки: Жаботинський Тимофій, Бабенко Лілія, Видря Олена, Гавриленко Єва, Вікторія і Владислав Загути.

Відділ освіти Шишацької селищної ради провів онлайн-виставку малюнків, присвячену Дню захисту дітей. Усі учасники заочної виставки відзначені грамотами та подарунками.

Це Великобузівський навчально-виховний комплекс: Кубата Поліна, Горбонос Аріна, Сердюк Ярослава, Підгірна Дарія, Іващенко Артем, Подобна Злата, Недоборенко Дар'я;

Пришибський навчально-виховний комплекс: Криворучко Єлизавета, Подобний Євгеній, Талько Валерія, Тимошенко Анна, Чеберко Ростислав, Юрчина Діана;

Михайликівський навчально-виховний комплекс: Артем Твердохліб;

Воскобійницька школа: Сулим Аліна, Кійко Вікторія;

Великоперевізька філія:  Шкуратько Олександр;

Шишацька школа: Політун Ілля, Шупик Карина, Василенко Вікторія, Легейда Софія, Ткаченко Софія, Тутка Анастасія, Паламарчук Дмитро, Ходак Богдан, Філіппєнков Олег, Темносагата Оксана.

Ще раз спасибі всім за підтримку ідей, за талант, яким ви готові ділитися! Хорошого літа й успіхів в усіх починаннях!