Кінець маніпуляціям-перереєстраціям?

Дата: 04.06.2020 15:37

Фото без опису   Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді прийняти за основу Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ.

Відповідно до законопроєкту, районні та обласні ради не зможуть одноосібно змінювати місце реєстрації комунальних підприємств, установ, організацій. Для цього їм знадобиться дозвіл сільських, селищних, міських та районних в містах рад, на території яких ці заклади знаходяться. Крім того, законопроєкт пропонує змінити місцезнаходження комунальних підприємств, установ, організацій на фактичне місце ведення діяльності чи розташування головного офісу.

За повідомленням decentralization.gov.ua.