пленарне засідання сесії ради

Дата: 05.07.2016 16:16

8 липня 2016 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) відбудеться пленарне засідання сесії ради.

В числі інших планується розглянути питання «Про затвердження Програми розробки містобудівної документації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки», «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької селищної ради на 2016-2018 роки», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік», «Про затвердження Положення про цільовий фонд Шишацької селищної ради», «Про затвердження Положення про єдиний податок», «Про встановлення ставок єдиного податку для підприємців-платників єдиного податку I та II групи на 2016 рік», «Про встановлення ставок акцизного податку», «Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку, як складової податку на майно», «Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно», «Про затвердження Положення про порядок нарахування  та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно», «Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку юридичним особам».