Проведення нарад та зустрічей

Дата: 19.07.2016 16:29
Кількість переглядів: 20

19 липня Шишацький селищний голова Олександр Тутка провів нараду з представниками КП «Полтававодоканал» по питанню проведення технічної інвентаризації водонапірних споруд та водогонів по старостатах селищної ради.

Цього ж дня  селищний голова провів зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг та ДП«Полтаваоблавтодор» по питанню проведення ремонту автомобільних доріг на території Шишацької об’єднаної територіальної громади.

Як наголосив Олександр Тутка  зусилля дорожників  повинні бути  спрямовані на проведення якісного ремонту. На ці цілі з місцевої скарбнички на останній сесії виділено 3000,0 тис.грн. Загалом на капітальний та поточний ремонти доріг буде спрямовано понад 11000,0 тис.грн.