До уваги мешканців сіл: Яреськи, Нижні Яреськи, Соснівка, Хвальки, Гончарі, Бухуни, Федунка, Білаші, Зозулі, Мірошники, Раївка, Римиги (водопостачання)!

Дата: 30.12.2020 15:20

Шановні мешканці

сіл: Яреськи, Нижні Яреськи, Соснівка, Хвальки, Гончарі, Бухуни, Федунка, Білаші, Зозулі, Мірошники, Раївка, Римиги!

Відповідно до рішення Шишацької селищної ради від 18.12.2020 року припинено існування Яреськівської сільської ради та Федунської сільської ради, як юридичної особи публічного права, в результаті реорганізації шляхом  приєднання до Шишацької селищної ради.

На основі вищевикладеного, комунальне підприємство «Техкомунбуд» з 01 березня 2021 року розпочинає надавати послуги з централізованого водопостачання на території колишніх Яреськівської та Федунської сільських рад.

Вартість  послуг з  централізованого водопостачання  КП «Техкомунбуд» становить:

- для населення – 18.36 грн. за 1 м3 ( з ПДВ);

- для бюджетних установ та організацій  - 18.36 грн за 1 м3 (зПДВ);

- для інших споживачів – 18.36 за  1 м3 (з ПДВ)

відповідно до рішення виконавчого комітету Шишацької селищної ради від 02 грудня 2019 року № 2/02/12/19 «Про встановлення шляхом  коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються комунальним підприємством «Техкомунбуд».

При цьому, КП «Техкомунбуд» повідомляє, що оплата за послугу з централізованого водопостачання з 01 березня 2021 року проводиться на рахунок підприємства :

р/рUA 823314010000026002054624736

МФО 331401 КБ «Приватбанк» смт Шишаки