Увага: синоптики попереджають про складні погодні умови найближчим часом!

Дата: 08.02.2021 13:23

Фото без опису   Шановні жителі Шишацької об'єднаної територіальної громади! У найближчі години і дні синоптики прогнозують сильні опади у вигляді снігу і снігу з дощем, туман та ожеледицю! Закликаємо вас без нагальної потреби не виходити і не виїжджати з дому! Будьте завбачило обережні на дорозі – і як пішоходи, і як водії!

Комунальна та інші служби нашої громади готуються до протидії можливій стихії та її наслідкам.

Нагадуємо, що дорогами комунальної власності у нашій громаді опікуються КП "Техкомунбуд", а також агроформування і фермерські господарства, з якими укладено угоду про співпрацю. Дороги загального користування місцевого значення (обласні та районні), які перебувають у віданні ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області", обслуговує ТОВ "РДС Полтава".

Повідомляємо телефони відповідальних служб та осіб.

Цілодобові номери чергових диспетчерів:

КП "Техкомунбуд" Шишацької селищної ради 0958143368,

Місцевої пожежної охорони Шишацької селищної ради 112,

ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" 0500150233.

У РОБОЧИЙ ЧАС:

Заступник селищного голови Білик Олег Миколайович 0953839889.

Директор КП "Техкомунбуд" Корсун Петро Іванович 0502607258.

Начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування селищної ради Петренко Дмитро Миколайович 0666358791.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій виконавчого апарату селищної ради Цап Віталій Васильович 0957829275.