За чисте довкілля

Дата: 21.04.2021 10:48

Фото без опису   Воскобійницький старостинський округ відзначає, що з приходом тепла постає актуальне питання благоустрою сіл, розташованих на території старостинського округу. Тому для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та примноження зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді жителі сіл долучилися до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Так, жителі села Носи: Широкорадюк А.Й., Іванов П.Б., Страшко В.І., Завгородній Е.С., Лагода І.М., Нос В.М. досадили 350 дубків у паркові ім. Андрія Кулягіна.

Жителі села Вертелецьке Тищенко А..В., Зуй В.В., Сидорочкін І.О., Безугла Л.І., Микитич М.М., Вертелецький С.І., Вертелецька М.С., Вертелецький В.М., Козик В.Г., Проценко В.М., діти Безуглий В'ячеслав і Гвоздецький Леонід обсадили центр села - висаджено 80 берізок.

Жителі с.Величкове та с.Воскобійники Красюк В.О., Красюк В.І., Самойленко М.М., Самойленко В.В., Кулик Г.П., Притико М.М., Кохан В.О. упорядкували кладовища.

У Воскобійниках жителі села Стребко Ю.М. та Библик В.І. біля зони відпочинку висадили 20 дубків.

За підтримки та сприяння СТОВ «Воскобійники» придбано і висаджено туї та дубки по вул.Центральній біля новобудов, стадіону, адмінприміщення підприємства.

За сприяння КП «Техкомунбуд» та жителів села Воскобійники було проведено прибирання територій навколо адмінприміщення та магазинів, упорядковано парки і кладовища.