Прийняли бюджет 2022 року

Дата: 24.12.2021 16:31

Фото без опису   Сьогодні відбулася цьогорічна завершальна сесія, 13 за рахунком, бюджетна – за змістом. Депутати одноголосно затвердили основний фінансовий документ 2022 року. На сесії був присутній 21 депутат.

Упродовж тижня відбулися засідання постійних комісій селищної ради, де народні обранці детально розглянули порядок денний, висловивши свої зауваження і  внісши корективи.

На сесії першими серед 22 питань депутати проголосували земельні. Далі затвердили важливі програми розвитку Шишацької громади на найближчі роки. Зокрема:

-  програму розробки Комплексного плану просторового розвитку території громади, генеральних планів населених пунктів, детальних планів території Шишацької громади на 2022-2025 роки;
 - програми соціального захисту «Турбота», фінансової підтримки організацій ветеранів та людей з інвалідністю на 2022-2024 роки;
- програми розвитку освіти, культури і туризму, підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги, Шишацької лікарні планового лікування на 2022-2024 роки;
- програму забезпечення функціонування Трудового архіву на 2022-2024 роки.
   Затвердивши відповідні програми, депутати проголосували «за» бюджет Шишацької селищної територіальної громади на 2022 рік, який забезпечуватиме виконання цих програм.
   Також народні обранці підтримали депутатський запит Віктора Скочка щодо належного утримання дороги Шишаки-Сагайдак і погодили проведення аудиту та інвентаризації земель Шишацької громади, що ініціював Владислав Сафонов.
   Підбиваючи підсумки сесійного засідання, селищний голова Олександр Тутка подякував депутатам за співпрацю у 2021 році і привітав з прийдешніми святами.