Осінь багата на події

Дата: 24.11.2017 17:49

Цьогорічна осінь у Воскобійницькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів виявилася багатою на цікаві події.

У кінці жовтня для учнів  початкових класів відбулося традиційне Свято осені.  Дітлахів радо зустріла Пані Осінь (Віка Бобровська, 4 клас), яка гостинно запросила їх  до своїх «володінь» - у святково прикрашену актову залу. Жовті осінні листочки, овочі та фрукти, вишиті скатертини й рушники прикрашали столи, сцену. Дитячі поробки, виконані рученятами маленьких майстрів, радували очі батьків, які завітали на свято.

4 клас показав сценку за мотивами народної пісні «Ходить Гарбуз по городу». Головні ролі зіграли Артем Капленко. Дарія Назаренко, Настя Вовкобой, Віка Дудка та Богдан Борисенко. Майстерно зіграв роль городнього Опудала Лубенець Василько, який розважав малят, загадував їм загадки, смішив танцями та витівками.

Другокласники Дмитрик Папірний, Софійка Кулик. Антон Мацьків та Марійка Юшко прочитали напам’ять вірші про чарівну осінь.

Учні 3 класу завжди показують свої таланти: Артем Гуртовенко, Антон Жемела, Максим Коваленко зіграли осінні місяці, а дівчатка порадували своїм співом. Першокласники теж ретельно підготувалися до свята: танцювали, співали, читали вірші. Справжніми артистами виявилися  Кіра Омеляненко, Віка Кійко, Владик Сулим, Славко Безуглий, Алінка Ситник та інші.

14 листопада для учнів початкової школи педагог – організатор Ситник Яна Григорівна та шкільний бібліотекар Швацька Лариса Іванівна провели годину спілкування «Здоров’я – найцінніший скарб». На сцені оформлено виставку  дитячих малюнків про здоровий спосіб життя. Педагоги підготували цікаву презентацію про здорове харчування, режим дня, показали пізнавальні мультфільми «Поради тітоньки Сови». Школярі не залишилися осторонь: відповідали на запитання ведучої, відгадували загадки. Загалом учні отримали багато цікавої та корисної інформації про здоровий спосіб життя.

16 листопада 2017 року у нашій школі відбувся фестиваль талановитих дітей. У ньому взяли участь учні 5 - 11 класів та показали свою майстерність, здібності, вміння.

Учні 5 класу розпочали захід піснею про дружбу у виконанні Юлії Тищенко, Віки Широкової та Наталі Козиренко. Потім глядачів порадували хлопці - п'ятикласники, які виконали спортивний танок.

Учні 6 класу розвеселили публіку мініатюрою "На екзамені".  Нос Ольга виконала пісню "Зелен сад".

Анжела Дуб'яга та Ангеліна Іващенко піснею "Діти мріють про мир" зачарували весь зал. А відомі коміки з 7 класу - Карпенко Іван, Рошка Оксана, Леонов Денис, Акімов Вадим "довели" всіх до сліз своїми гуморесками.

Дівчата 8 класу - Каріна Лагода, Аліна Терно, Юлія Гузема перевтілилися  в бабусів, які вирішували проблеми своїх онуків. Потім ці дівчата та Ярослава Назаренко виконали танцювальний номер.

Дев'ятикласники  представили мініатюру "Вчителька - мікрорайону нашого жителька" та пісню у виконанні Сніжани Пічкур, Тетяни Тищенко та Анастасії Гвоздецької.

10 клас відомий своїм вмінням втілювати на сцені серйозні  твори. Цього разу перед глядачами постали Голохвастов (Василь Іваненко), Проня Прокопівна (Богдана Карпенко) та інші герої літературного твору "За двома зайцями".

Одинадцятикласниці Каріна Ребрик і Марина Зуй розіграли сценку "Скоро випускний", а потім разом з Валею Лагодою виконали сучасний танець.

Глядачі  отримали величезне задоволення від перегляду виступів талановитих учнів.