Засідання методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін

Дата: 24.11.2017 17:53

22 листопада 2017 року в місті Полтава відбулося спільне засідання методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін навчальних закладів Шишацької селищної ради та педагогічного колективу Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Під час екскурсії по території ПОЕЦУМу вчителі відвідали зоопарк, ознайомились з технологією вирощування різних рослин у теплиці та у відкритому ґрунті. Директор Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна В.Г. презентував основні напрямки діяльності Центру. Заступник директора з навчально-виховної роботи Сусахіна Л.В. розповіла про участь школярів у масових заходах еколого-натуралістичного напрямку. Методисти Полтавського ПОЕЦУМу ознайомили вчителів з організацією роботи обласної очно-заочної біологічної школи, обласного дитячо-юнацького табору «Еколог», видавничою діяльністю закладу, дослідницькою роботою у галузі сільського господарства, роботою вчителя біології та екології із посібником Зелений пакет».