Шишацьку ОТГ відвідала заступник Міністра соціальної політики

Дата: 24.11.2017 18:04
Кількість переглядів: 28

21 листопада 2017 року Шишацьку ОТГ відвідала заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Чуркіна Олександра Ігорівна та модератори семінару-наради «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи», який проходитиме 22-23 листопада 2017 року у м. Миргород.

В рамках «круглого столу» за участю голови селищної ради Тутки О.І., першого заступника голови селищної ради Дерія Ф.М., начальника відділу соціального забезпечення Шишацької селищної ради Завалідер Н.М., директора територіального центру Шишацької селищної ради Васильченко С.А., головного спеціаліста відділу соціального забезпечення Шишацької селищної ради Дерій Т.П. були обговорені актуальні питання забезпечення соціального захисту населення та захисту прав дітей в умовах децентралізації.

Гості відвідали «Реабілітаційний центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями» територіального центру Шишацької селищної ради та Гоголівський старостинський округ. У процесі огляду даних об’єктів обговорювалися шляхи роботи інтегрованої моделі соціального захисту населення у Шишацькій ОТГ.

Запропонована модель отримала підтримку зі сторони всіх учасників заходу.