Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Урочисте підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»

25 квітня 2024 року в приміщенні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради відбулося підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей», присвяченого Всесвітньому дню охорони праці.

11:15 25.04.2024

Регламенти застосування пестицидів є обов’язковими до виконання

Робота аграрного сектору направлена на отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур. У аграріїв, з початком весни, розпочалася гаряча та відповідальна пора. Весняно-польові роботи є одним із найважливіших етапів для сільськогосподарського виробництва, особливо під час воєнного стану, оскільки забезпечення держави продовольством залежить від того, наскільки правильно організована посівна кампанія. В цей час кожен українець на своєму робочому місці наближає перемогу України над російськими загарбниками.

11:13 25.04.2024

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІДЗНАЧЕННЯ ВЕЛИКОДНЯ

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Миргородське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до мешканців Миргородського району з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

09:14 22.04.2024

Коротко щодо споживання зелені , ранніх овочів та температурних режимів зберігання продуктів харчування

Нарешті весна! Ринки, супермаркети, магазини заповненні першою весняною зеленню та ранніми овочами. Багато хто з нас купує ранні «вітаміни», незважаючи на дорожнечу і розуміння того, що ці красиві, як з картинки, тепличні помідори, огірки, капуста та інша зелень можуть бути шкідливими і, навіть, небезпечними для здоров’я. Саме зі свіжими овочами в наш організм потрапляє від 40 до 80% добової дози нітратів, які чудово всмоктуються шлунково-кишковим трактом, а потрапляючи дуже швидко в кров, миттєво розносяться по всьому організму.

09:12 22.04.2024

На черговій сесії селищної ради вкотре спрямовані кошти на підтримку наших захисників

1 мільйон гривень буде переданий як субвенція державному бюджету на придбання безпілотних апаратів та засобів радіоелектронної боротьби для однієї з військових частин ЗСУ.

15:13 19.04.2024

На території Полтавщини планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що на виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України за № 1 від 13.03.2024 та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській військовій адміністрації за №2 від 29.03.2024, листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.04.2024 за № 11.3.2-3/7767 та Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин у Полтавській області на 2024 рік, у травні місяці 2024 року на території Полтавщини планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, шляхом ручного розкладання принад з вакциною на території мисливських угідь всіх форм власності, з урахуванням вимог Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

16:48 18.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

18 квітня 2024 року о 10 годині планується проведення (перенесеної з 12 квітня 2024 року) 29 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради.

08:26 17.04.2024

На потреби ЗСУ

Із початку цього року Шишацька селищна рада придбала та передала на потреби Збройних Сил України:

15:37 16.04.2024