Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

21 вересня 2021 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2, колишній зал Шишацької районної ради) планується проведення 12 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради. Пленарне засідання сесії відбудеться з урахуванням карантинних вимог.

15:33 10.09.2021

У громаді відбувся семінар на тему е-лікарняних

Із червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі електронних лікарняних.  Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності, необхідно буде вчасно повідомити роботодавця, а роботодавці в свою чергу бачитимуть необхідну інформацію про е-лікарняні в особистому електронному кабінеті страхувальника (роботодавця) на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

16:21 09.09.2021

Отримання одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2000 гривень на кожну дитину

Щоб отримати відповідну одноразову грошову допомогу від держави  багатодітна сім’я повинна станом на 1 серпня 2021 року одержувати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

09:45 09.09.2021

Як вчинити, якщо діями одного з власників квартир багатоквартирного будинку порушено цілісність несучої конструкції  та заподіяно шкоду іншим співвласникам будинку

Як вчинити, якщо діями одного з власників квартир багатоквартирного будинку порушено цілісність несучої конструкції та заподіяно шкоду іншим співвласникам будинку

Пошкодження несучої конструкції є порушенням прав кожного зі співвласників багатоквартирного будинку, незалежно від місця розташування квартири в будинку, адже в будь-якому випадку пошкодженим є спільне майно. Пред’явити претензії з відповідними вимогами до особи, що пошкодила несучі конструкції будинку має право кожен співвласник, а також ОСББ: як у позасудовому, так і в судовому порядку.

09:43 09.09.2021

Відбулася нарада з питання проведення вакцинації на території району

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Полтавської області від 3 вересня 2021 року №184 Дмитра Луніна, Миргородською райдержадміністрацією організовано нараду з питання проведення вакцинації на території району під головуванням Віктора Іваненка голови Миргородської райдержадміністрації.

09:14 08.09.2021

Спільні тренування пожежно-рятувального підрозділу

07 вересня 2021 року на території  ТУ ССУВ ТОВ " ПАСІПОЛ ", що за адресою: Миргородський район, с. Сагайдак, вул. Шишацької Шлях, 1, були проведені спільні тренування пожежно-рятувального підрозділу із спеціалізованими службами, силами цивільного захисту, що залучаються для ліквідації надзвичайних ситуацій в громаді щодо реагування на можливі небезпечні події характерні для даного об’єкту.    Метою даних тренувань було забезпечення постійної готовності органів управління і служб цивільного захисту Шишацької громади; організація оперативного реагування на надзвичайні ситуації, а також порядок взаємодії з службами цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій і аварій на об’єкті.

13:42 07.09.2021

AstraZeneca — лідер серед протиковідних вакцин, щеплення якими дає змогу подорожувати до різних країн без ПЛР-тестів, аналізів на антиген чи самоізоляції.

За даними онлайн-видання про візові вимоги різних країн VisaGuide.World, AstraZeneca європейського та корейського виробництва визнана в більш як 140 країнах світу. AstraZeneca/Covishield індійського виробництва — у 60 країнах.

12:38 06.09.2021