Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Покращення якості надання соціальних послуг

Дата створення: 15:47 28.12.2017

Для покращення якості надання соціальних послуг мешканцям Шишацької громади Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради було придбано за рахунок додаткових коштів нові сучасні комплексні масажери.

Вітання працівників КП «Техкомунбуду»

Дата створення: 15:44 28.12.2017

27.12.2017 року з найщирішими новорічними привітаннями  колектив Покровського старостату привітав працівників КП «Техкомунбуду» з наступаючим   Новим роком : «Нехай  Новий рік зміцнить наші відносини, принесе багато ідей і нових перспектив,успішної реалізації усіх планів,взаєморозуміння  в вашому згуртованому колективі. Щасливих вам новорічних та різдвяних свят! З Новим  2018 роком!».

Гурткова робота у Воскобійницькій школі

Дата створення: 15:39 28.12.2017

У Воскобійницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів щодня  працюють гуртки різних напрямків. Але найбільше дітей відвідує гурток  «Умілі руки» під керівництвом Швацької Лариси Іванівни, вчительки трудового навчання.  Після уроків учні 5 – 11 класів збираються в  бібліотеці  та виготовляють різні вироби для домашнього вжитку, прикраси з бісеру,  вишивають картини,  в’яжуть іграшки з ниток тощо. Відрадно те, що гурток залюбки відвідують як дівчата, так і хлопці.  До роботи залучено дітей із багатодітних сімей,  із сімей зі складними життєвими обставинами, дітей з особливими потребами.

Про події у Воскобійницькій школі

Дата створення: 16:37 21.12.2017

Цього тиждень  у Воскобійницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів був дуже цікавим і насиченим на події.

Тиждень казки у Пришибському НВК

Дата створення: 16:35 21.12.2017

У Пришибському НВК традиційно проходить тиждень «Казки».

Прийшла зима – веселі свята принесла…

Дата створення: 15:57 21.12.2017

Календарний прихід зими для вихованців та вчителів нашого НВК стає своєрідним стартом цікавих, творчих заходів, акцій, святкувань. Не винятком стали і ці грудневі дні.

Допомога пернатим друзям

Дата створення: 15:46 21.12.2017

Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні.  Учні Ковердинобалківської філії І-ІІ ступенів у ці зимові дні прийшли на допомогу пернатим друзям вивісивши годівнички. І незабаром з'явилися перші відвідувачі, які з радістю поласували смачненьким зерном.

Ялинка своїми руками

Дата створення: 15:43 21.12.2017

З 1 по 15 грудня серед учнів Ковердинобалківської філії І-ІІ ступенів проходив конкурс «Ялинка своїми руками». У конкурсі взяли участь учні 1-4 класів. Кращою роботою журі визнало ялинку учениці 2 класу Терелі Руслани.

Cвято Миколая у Гоголівській загальноосвітній школі

Дата створення: 15:37 21.12.2017

Рано-вранці, до схід сонця,

Святий Миколай, ти до нас завітай!

Дата створення: 15:30 21.12.2017

Напередодні дня Святого Миколая в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» відбулося свято «Святий Миколай, ти до нас завітай!», яке організувала та провела вихователь-методист Васильченко Н.Ю. Діти знайомилися з українськи­ми зимовими святами та християнськими тра­диціями. До вихованців на свято завітало неслухняне «чортеня». Діти із захоплення спостерігали за казковим сюжетом  та і самі були безпосередніми учасниками дійства: читали вірші про Святого Миколая, співали пісні, із захопленням грали у цікаві ігри. Кульмінаційним моментом свята був прихід «Святого Миколая». Діти із піднесеним настроєм зустріли «Святого Миколая». Він допоміг малятам прогнати «чортеня» та дав зрозуміти дітям, що найбільше в світі цінується доброчесність, милосердя, повага та любов до ближнього. Під кінець свята діти отримали від «Святого Миколая» солодкі подарунки. Це свято допомогло розвинути у дітей творчість, артистичність, му­зичні здібності, уміння спілкуватися з од­нолітками та дорослими.