Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Слався і співай, мій Шишацький край!

Дата створення: 16:13 28.03.2018

24 березня відбувся звітний концерт, щодо присвоєння звань та підтвердження звань «народного» («зразкового») серед аматорських колективів Шишацької об’єднаної територіальної громади та Шишацького району.

Розпочато громадські слухання щодо детального плану території

Дата створення: 14:29 28.03.2018

Розпочато громадські слухання щодо детального плану території господарського двору з улаштуванням майстерень для ремонту сільськогосподарської техніки ТОВ "Агрофірма "ім.Довженка" по вул. Кирила Осьмака, 1 в смт. Шишаки Полтавської області.

АГІТБРИГАДИ ОТГ

Дата створення: 16:57 27.03.2018

26 березня 2018 року на базі Шишацького селищного будинку культури відбувся І етап конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу) загальноосвітніх закладів Шишацької селищної ради.

Дата створення: 09:32 26.03.2018

90-річний ювілей Шутько Ольги Артемівни

Дата створення: 12:01 23.03.2018

Уже стало традицією в Шишацькій об’єднаній громаді вітати почесних ювілярів з Днем народження.

«У нас Батьківщина одна – наша рідна Україна»

Дата створення: 09:20 23.03.2018

Під таким гаслом 21 березня 2018 року відбувся районний семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів на базі Жоржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Згідно програми, захід відкрив Цьова Сергій Вікторович - директор Жоржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з системою виховної роботи навчального закладу яку презентувала Явтушенко Наталія Олександрівна. Відбулася презентація власних блогів   педагога - організатора Вітценка Сергія Петровича та учителя 1-го класу Левдер Світлани Миколаївни яка також представила web - сайт «Весела дітвора». Вітценко С.П. ознайомив гостей із системою національно-патріотичного виховання школярів - основним напрямком виховної роботи школи, показав виховний захід «Модний вирок. Вишивка». Наприкінці семінару з задоволенням відвідали заняття Левдер С.М. в 1 класі під назвою «У нас Батьківщина одна – наша рідна Україна».

Перевірка надання соціальних послуг

Дата створення: 16:32 22.03.2018

22 березня 2018 року у селах Вертелецьки, Воскобійники та Сулими Воскобійницького старостинського округу завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник відділення Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку підопічних відділення з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Іваненко Є.В. та Красюк О.О.

УВАГА! Загроза весняного паводку

Дата створення: 11:52 20.03.2018

Весняний паводок - природне явище, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Усе залежить від погодних умов: паводок може пройти тихо - непомітно, а може наробити лиха.

Заняття з факультету «Охорона здоров’я літньої людини»

Дата створення: 11:44 20.03.2018

19 березня 2018 року у відділенні денного перебування Територіального центру Шишацької селищної ради для слухачів «Університету ІІІ віку» Шишацької ветеранської організації відбулося заняття з факультету «Охорона здоров’я літньої людини».