Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради»

16:32 21.06.2023

Захисні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття повинні бути у цілодобовому доступі для населення

Триває другий рік повномасштабної війни. На щастя, Шишаччина за цей час не зазнала обстрілів чи бомбардувань. Але небезпека існує завжди. Тому тема захисту від нальотів ворога залишається актуальною.

14:56 09.06.2023

До уваги жителів і гостей громади:  використання квадрокоптерів та дронів  у період воєнного стану заборонене!

До уваги жителів і гостей громади: використання квадрокоптерів та дронів у період воєнного стану заборонене!

Із 24 лютого 2022 року закрито повітряний простір України для цивільних користувачів повітряного простору, включаючи й безпілотні повітряні літальні апарати (БПЛА). Не дозволені польоти безпілотних літальних апаратів вважаються шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога, що несе за собою кримінальну відповідальність. Служба безпеки України неодноразово наголошувала на цьому. Також батькам варто провести відповідну роз’яснювальну бесіду з дітьми про заборону використання цивільних БПЛА (дронів) у воєнний час. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, – тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

14:48 09.06.2023

У Жоржівці відкрили меморіальний знак загиблому землякові і започаткували футбольний турнір на його честь

6 червня мало би виповнитися 23 роки Миколі Цалку з Жоржівки. Мало би… Але не виповнилося, бо його, 21-річного юнака, вбили рашисти. Це сталося на початку повномасштабної війни. Вбили за те, що він захищав свою Батьківщину. Своїх рідних, друзів, земляків, співвітчизників.

10:22 07.06.2023

Збережемо разом посіви та бджіл –  постійний діалог пасічника з аграрієм!

Збережемо разом посіви та бджіл – постійний діалог пасічника з аграрієм!

Закон України «Про бджільництво» та «Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за N 283/35905», регулюють відносини щодо охорони бджіл.

08:08 07.06.2023