Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

У Жоржівці відкрили меморіальний знак загиблому землякові і започаткували футбольний турнір на його честь

6 червня мало би виповнитися 23 роки Миколі Цалку з Жоржівки. Мало би… Але не виповнилося, бо його, 21-річного юнака, вбили рашисти. Це сталося на початку повномасштабної війни. Вбили за те, що він захищав свою Батьківщину. Своїх рідних, друзів, земляків, співвітчизників.

10:22 07.06.2023

Збережемо разом посіви та бджіл –  постійний діалог пасічника з аграрієм!

Збережемо разом посіви та бджіл – постійний діалог пасічника з аграрієм!

Закон України «Про бджільництво» та «Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за N 283/35905», регулюють відносини щодо охорони бджіл.

08:08 07.06.2023

До вересня пільговики можуть отримати невиплачені суми коштів на оплату житлово-комунальних послуг

Урядове рішення від 18 квітня нинішнього року врегулювало процедуру отримання невиплачених коштів на оплату житлово-комунальних послуг деяким пільговикам. Зокрема, йдеться про суми пільг, які обліковувалися з 1 червня по 20 грудня 2022 року і які не надійшли одержувачам через відсутність відповідних звернень.

07:12 03.06.2023

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради», затвердженого рішенням Виконавчого комітету селищної ради від 1 червня 2023 року № 1/01/06/2023 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради», Виконавчий комітет Шишацької селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради».

17:10 01.06.2023

Наші діти - патріоти України!

Учні Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя взяли участь у національно-патріотичному конкурсі «Ми – Патріоти України». Конкурс відбувся під гаслом: «Чи знаєш ти землю, на якій живеш?» і включав у себе завдання різного рівня, об’єднував питання з історії, географії, мови та літератури України. Конкурс проводився в комп’ютерному класі онлайн, завдання були подані завдяки комп’ютерним програмам, повідомляє куратор конкурсу – заступник директора школи з навчально-виховної роботи Марина Лебех.

13:20 01.06.2023