Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Програма соціального захисту "Турбота"

Дата створення: 09:35 07.06.2016

В рамках програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади «Турбота» вперше Територіальному центру виділені кошти в розмірі 30,0 тис. грн. на поповнення пункту прокату засобів реабілітації.  Справа ця дуже важлива і дуже потрібна. Депутати селищної ради виважено підійшли до вирішення даного питання та прийняли рішення виділити кошти на придбання нових засобів реабілітації (інвалідних візків, пристроїв для ходіння, нічних стільців), які найбільше користуються попитом серед осіб похилого віку та інвалідів.

Баранівський старостат

Дата створення: 08:48 07.06.2016

СВЯТО ДИТИНСТВА

Дата створення: 11:07 03.06.2016

В будинку культури Шишацької селищної ради пройшло

Жителям багатоквартирних будинків

Дата створення: 16:38 26.05.2016

Призначено дату перших виборів старост

Дата створення: 10:44 18.05.2016

НЕ СОРОМСЯ ТВОРИТИ ДОБРО

Дата створення: 14:48 11.05.2016

6 травня в смт. Шишаки пройшов благодійний ярмарок-продаж виробів ручної роботи, так званих хенд мейд, кошти від продажу яких буде передано на лікування онкохворих дітей району. Даний захід був ініційований та проведений Молодіжною радою при Шишацькій селищній раді за підтримки небайдужих людей, що відгукнулися з усіх куточків громади.

Вшанування ветеранів Шишацької громади

Дата створення: 13:52 10.05.2016

Суворий час Великої Вітчизняної став надбанням історії, та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на землі українська нація – країна вклонятиметься солдатам Перемоги і наш священний обов’язок – не забувати, якою ціною здобуто Перемогу.