Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Нові форми освітнього простору

28 квітня 2017 року на базі Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів, де презентували педагогічний досвід Хвостенко Ольга Вікторівна, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Полтава та Чуб Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів гімназії № 31 м. Полтава, переможці обласного конкурсу «Учитель року».

13:52 04.05.2017

Веселка професій

З метою проведення профорієнтаційної роботи та на виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Полтавської області на здобуття актуальних на ринку праці професій 28 квітня цього року на базі Шишацького селищного будинку культури Шишацький районний центр зайнятості спільно з відділом освіти Шишацької селищної ради провів Ярмарок професій для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, учнів 10-их класів та їх батьків.

13:50 04.05.2017

Екскурсія до Полтави

Нещодавно в рамках військово-патріотичного виховання учні Ковердинобалківської школи здійснили екскурсійну поїздку до міста Полтава – одного з наймальовничіших куточків України. Подорож була дуже насиченою. Розпочалася вона з відвідування Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського, де відбулася унікальна фотовиставка – волонтерський проект «Якби не війна», присвячена військовим і добровольцям-оборонцям України. Інколи люди забувають, якою ціною здобувається мирне небо. Волонтери вирішили показати українцям, хто нас захищає, які їхні сім’ї, їхні кохані… А це звичайні хлопці та дівчата, чоловіки та жінки. Ми побачили величезну виставку-розповідь про 146 героїв, 122 історії. Виставка сформована з восьми блоків – про самих бійців, про їх коханих, про жінок воїнів, про сім’ї воїнів, бійців-легіонерів. І про тих 25 янголів, які зараз спостерігають за нами з небес.

13:42 04.05.2017

Піклування про інвалідів

27 квітня 2017 року, працівники Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, а саме: завідувач відділення денного перебування Світлана Шона, завідувач відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги Юрій Бибик, соціальний працівник відділення допомоги вдома Ніна Діхтяр спільно з начальником управління праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації Тетяною Лень, здійснили виїзд в село Кирпотівку Сагайдацького старостату, до Учасника Великої Вітчизняної війни, інваліда І групи ВВв Миколи Терентійовича Андрійка.

10:33 28.04.2017

На садибі великого письменника

На садибі великого М.В.Гоголя, в заповіднику-музеї, вшосте проходить обласний захід для людей з обмеженими фізичними можливостями «Милосердя у кожен дім». Тут представники Зіньківського,  Хорольського, Пирятинського, Полтавського, Семенівського, Диканського, Карлівського, Лубенського, Новосанжарського та Шишацького районів на чолі з керівником Полтавського обласного осередку інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» С.А.Чумаком обмінюються думками, досвідом, своєю творчістю та уміннями.

08:52 24.04.2017

«Ландшафти – територія вічності»

19 квітня 2017 року в Малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся фінал ХХV обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. У ньому взяли участь 14 агітбригад та екологічних театрів з 12 районів, міст області.

08:42 21.04.2017

ПРО ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) учасники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2016 року та 2017 року. Кожен зареєстрований учасник ЗНО-2017 має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

16:19 19.04.2017

Зробимо Україну чистішою

Кожного року учні озеленюють територію села Жоржівка. Учні 5-11 класів Жоржівської загальноосвітньої школи Ι-ΙΙΙ ступенів щороку старанно прибирають та впорядковують пришкільну територію: висаджують квіти на клумбах, загрібають опале листя, замітають подвір’я.

16:16 19.04.2017