Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

95-річний ювілей Єфременко Наталії Митрофанівни

Дев'яносто років і п'ять Ви зуміли відрахувати! Говоримо так, неспроста. Доживите років до ста! З добрим здоров'ям, Бадьорим настроєм! Ну, а біди й печалі Щоб Вас не зустрічали! Серед правнуків та онуків Ніколи не знати Вам нудьги.

08:32 24.10.2017

Виїзд мультидисциплінарної команди

19 жовтня 2017року, мультидисциплінарна команда Територіального центру Шишацької селищної ради здійснила плановий виїзд до Покровського старостату з метою надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та пенсіонерам.

10:23 23.10.2017

На втіху дітям

Працівники КП « Техкомунбуд»   за своїми трудовими буднями - благоустроєм селищ, не забувають і про наше майбутнє - дітей. На виділені кошти КП «Техкомунбудом»   було  придбано  дитячі майданчики, які на втіху  найменших жителів громади були встановлені  в с. Покровське та в с.Тищенки Шишацької селищної ради.

10:14 20.10.2017

Вітання для підопічних стаціонарного відділення

До Дня захисника України та до Дня козацтва, 14 жовтня 2017 року для підопічних стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання Територіального центру Шишацької селищної ради, працівники відділення денного перебування спільно з Шишацькою громадою церкви християн адвентистів сьомого дня Дніпровської конференції, організували та провели привітання «Зорепадом летять роки».

11:28 18.10.2017

Козацькому роду – нема переводу

12 жовтня в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» відбулося спортивне свято «Козацькому роду – нема переводу». Свято було приурочене до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

11:06 13.10.2017