Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Наші ФАПи і сімейні амбулаторії – кращі в області

У цьому переконаний головний лікар Центру первинної медико-жсанітарної допомоги Олександр Іващенко. З ним кореспонденти “Сільського життя” спілкуються нині часто, оскільки тема медичної реформи не сходить з людських уст.

10:24 14.09.2018

Естафета Пам’яті перейшла до Шишаччини

Жовтень 1944 року став визначним у історії України. Адже саме така пора, коли останній гітлерівський солдат залишив нашу землю, увійшла знаменною датою до Календаря історії. Цього року відзначають 75 років визволення України від нацизму.

16:44 11.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

21 вересня 2018 року о 10 годині на Центральній площі селища відбудеться виставка-конкурс квіткових композицій, присвячена 75-річчю визволення Шишаччини та Полтавщини від фашистських загарбників «Будь благословенна, земле калинова!».

16:01 11.09.2018

Відбулася робоча зустріч

10 вересня керівник Шишацького відділу поліції Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області майор поліції Віталій Шашков провів робочу зустріч з старостами старостинських округів Шишацької об’єднаної територіальної громади у приміщенні Шишацької селищної ради.

15:32 10.09.2018

Хто спортом займається, той сили набирається

Спорт – невід’ємна складова людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага, а для когось – просто невід’ємна частка вислову "сало – сила, спорт – могила". Але хай там як, спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

15:18 10.09.2018

День знань у «Ясочці»

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

14:56 10.09.2018

Святкування Дня села у мальовничому Гоголевому

Не дарма Микола Васильович Гоголь писав про містичність гоголівського краю. Так, надзвичайна спека змінилася на осінній холод з дощем і пронизливим вітром. Незважаючи на таку несприятливу погоду зібралося багато глядачів відсвяткувати День села, а яскраві парасольки лише прикрашали натовп.

10:41 10.09.2018

Перевірка надання соціальних послуг

6 вересня 2018 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди до сіл Кирпотівка, Голуби, Сагайдак та Дмитрівка Сагайдацького старостинського округу.

14:08 07.09.2018