Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Яреськівський елеватор офіційно відкрито. В урочистостях з цієї нагоди взяв участь селищний голова Олександр Тутка

3 липня 2018 року у с. Яреськи відбулося урочисте відкриття  новозбудованого елеватора агропромхолдингу «Астарта-Київ». Селищний голова Олександр Тутка  відвідав цей знаменний для жителів Шишаччини захід.

14:05 04.07.2018

Відпочинок у Баранівці

Цікавим та змістовним є літній відпочинок учнів Баранівської філії І-ІІ ступенів. Тут щороку стартують табір відпочинку «Сонечко» для вихованців 1-4 класів та пришкільне наметове містечко «Горизонт» для 5-9 класів. Ось і цього літа в цьому містечку відпочивають 19 дітей віком від 10 до 15 років.

16:20 03.07.2018

Новини з ДНЗ "Ясочка"

Літо – це неймовірна пора. Тепло яскравого сонця, буяння зелені, квіткові фарби навколо… А у Шишацькому ДНЗ «Ясочка» додалися до цього різноманіття ще й оновлені дитячі майданчики. Відповідальні та небайдужі батьки прийшли на допомогу у цій нелегкій справі. За сприяння відділу освіти селищної ради закуплено необхідну кількість фарби, а також надано комунальним підприємством «Техкомунбуд» техніку, обладнання та працівників для ліквідації аварійних дерев на території  ДНЗ «Ясочка».

14:54 03.07.2018

Візит до Білоцерківської ОТГ

Відповідно до плану роботи Центрального офісу реформ 26 червня 2018 року, на базі закладів культури Білоцерківської сільської об’єднаної територіальної громади Великобагачанського району, за сприяння Полтавського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування, відбулося засідання круглого столу з порядком денним «Трансформація системи надання культурних послуг  у об’єднаних територіальних громадах» для керівників структурних підрозділів сфери культури об’єднаних територіальних громад області.

11:04 27.06.2018

Щасливі миті дитинства

Перші промені теплого літнього сонця сповіщають школярів про прихід довгоочікуваних канікул. Стомлена від навчання дітвора, не марнуючи часу, з головою занурюється в омріяний відпочинок. Хто ж, як не школа, подбає про змістовний, цікавий та корисний відпочинок своїх учнів. Адже у більшості з них влітку розпочинають свою роботу пришкільні табори.

08:57 23.06.2018

Всесвітній Олімпійський день

У травні і червні 2018 року з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету та проведення Всесвітнього Олімпійського дня в Україні в закладах дошкільної освіти  Шишацької селищної ради Полтавської області було організовано та проведено  фізкультурно-спортивні свята та розваги.

08:43 23.06.2018

Вітання ювілярам!

Доброю традицією стало в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» вітати ювілярів з Днем народження.

10:29 22.06.2018