Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Перше і друге місця - у футболістів Шишацької ДЮСШ

У Миргороді відбулася обласна зональна першість з міні-футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в якій взяли участь команди з Миргорода, Хоролу та Шишаків. Наша команда перемогла команди з Хоролу 4:2 та Миргорода 3:0 і посіла перше місце.

16:16 10.05.2023

Про реєстрацію актів цивільного стану

Із 1.05.2023 року Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України реорганізувало відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Шишаках шляхом приєднання до відділу ДРАЦС у Великій Багачці. Тобто зараз, щоб взяти відповідне свідоцтво, потрібно звертатися за адресою:

16:12 10.05.2023

Пам’ятаємо і шануємо героїзм минулих і сучасних захисників України

Друга світова війна була одним із найкривавіших збройних конфліктів в історії людства. Участь у ній брали понад 60 держав. Загинули від 50 до 85 мільйонів людей. І, на превеликий жаль, Україна була одним з основних полів битв цієї війни.

19:45 08.05.2023

Роз’яснення щодо заборони використовувати літери Z та V на номерних знаках

В Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки з символікою, що асоціюється з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Це передбачено постановою Кабінету міністрів України № 367 від 21 квітня 2023 року.

09:30 08.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

16 травня 2023 року о 10 годині планується проведення чергової 22 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради.

15:45 05.05.2023

Спасибі IAC ISHR за добро

Харків’яни Олександр Кіт, Максим Кульков, Роман Полежака та Олександр Тараненко стали жителями нашої громади через повномасштабну війну. Декому з них нині повертатися нікуди. Переїхавши на Шишаччину, вони в якості волонтерів долучилися до діяльності однієї з благодійних організацій, а згодом – стали її офіційними представниками на Полтавщині. Полтавська команда громадської організації «Інформаційно-аналітичний центр Міжнародного товариства прав людини» - так нині їх іменують (англійською мовою скорочена назва - IAC ISHR).

14:42 28.04.2023