Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Вакцини рятують життя!

У понеділок, 24 квітня, стартував Всесвітній тиждень імунізації. Його мета нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку.

09:14 25.04.2023

Вічна пам'ять Юрію Власенку

Молодий, патріотичний, сповнений віри і життя, - таким залишиться у пам’яті сагайдачан і всієї Шишаччини 30-річний захисник Юрій Власенко.

14:40 20.04.2023

Дотримання регламентів застосування пестицидів в період проведення польових робіт

Робота аграрного сектору направлена на отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур. У аграріїв, з початком весни, розпочалася гаряча та відповідальна пора. Не секрет, що для цього використовуються допоміжні заходи як на полях, так і на присадибних ділянках. Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний. Однак, при його невмілому застосуванні, можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров'ю людини.

08:45 20.04.2023

ПРОГРАМА МІКРОГРАНТІВ ДЛЯ СВОРЕННЯ АБО РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

В області реалізується проєкт «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис грн. на створення або розвиток власної справи.

08:54 17.04.2023