Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Пам’ятайте: стихійна торгівля небезпечна для здоров’я!

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Торгівля «з рук» на вулицях, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки ці продукти харчування не відповідають санітарним нормам.

14:24 06.03.2023

На сесії депутати затвердили звіт про виконання бюджету громади за минулий рік і внесли зміни до цьогорічного бюджету

У вівторок відбулася двадцята сесія селищної ради восьмого скликання і перша - у 2023 році. Минулого тижня депутатські комісії ознайомилися з питаннями, що планувалися на розгляд сесії, і висловили свої пропозиції, скоригувавши деякі з цих питань. Також депутати порушили питання ремонту доріг між населеними пунктами громади. Дороги катастрофічні в усіх напрямках – тому, без сумніву, громада планує спрямувати кошти на їхній ремонт, відзначив селищний голова Олександр Тутка. Зараз тривають перемовини з Агентством місцевих доріг Полтавської області, на балансі якого перебувають дороги, що сполучають наші села і селище. Агентство має організовувати цю роботу, обирати виконавця робіт тощо. Як може селищна рада сприяти цьому процесу? Спрямовуючи кошти із селищного бюджету на рахунок обласного бюджету і далі – Агентству.

10:32 02.03.2023

У Пришибі поховали Романа Яреська

У 26-річного воїна залишилися дружина, маленький синочок, батьки, численні родичі, друзі, для яких ця утрата до болю несправедлива і непоправна.

16:21 27.02.2023

МОЖЛИВОСТІ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ

Для осіб, які не зареєстровані як безробітні, служба зайнятості пропонує навчання на підставі ваучера.  Вибір професії (спеціальності), форми навчання та навчального закладу здійснюється особою. Навчання можливе без відриву від виробництва.

08:47 27.02.2023

ПРОГРАМА МІКРОГРАНТІВ ДЛЯ СВОРЕННЯ АБО РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

З 01.02.2023 року відновлено роботу проекту «Власна справа» в рамках реалізації урядової програми «єРобота», яка передбачає надання громадянам України мікрогранту до 250,0 тис. грн. на створення або розвиток власної справи.

08:45 27.02.2023