Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

До уваги бджолярів та керівників сільськогосподарських   підприємств та фермерів  Шишацької територіальної громади

15 лютого 2023 року о 10.00 годині ранку в смт. Шишаки Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області в залі засідань адмінбудинку по вул. Партизанська, 2 буде проведено семінар – нараду на тему: «Проведення заходів в Шишацькій ОТГ по профілактиці отруєнь бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами та порядок реєстрації пасік і попередження виникнення захворювань бджіл», на який запрошені Голова селищної ради, старости Шишацької ОТГ.

08:17 14.02.2023

Під час дії воєнного стану основним нашим завданням, як свідомих громадян України, для наближення скорішої перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Проте, через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна було б наразі спрямувати на підвищення обороноздатності нашої країни та фінансової підтримки громадян. Задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

15:19 10.02.2023

Не мали змоги чи забули забрати замовленні паспортні документи: скільки вони зберігаються

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання.

14:16 10.02.2023

Як діяти при виявленні підозрілого предмета

При знаходженні вибухонебезпечного предмету (ВНП) або схожого на нього предмета необхідно: добре запам’ятати місце знаходження ВНП; встановити попереджувальні знаки; негайно оповістити про небезпечну знахідку в місцеві органи влади, службу порятунку чи національну поліцію. Для пристрою огорожі можливе використання різних підручних матеріалів (жердини, мотузки, шматки матерії, каміння та інші).

18:40 07.02.2023