Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Курс реабілітації для пенсіонерів Ковердинобалківського старостинського округу

Дата створення: 16:41 05.03.2018

З 19 лютого по 02 березня 2018 року у відділенні денного перебування Територіального центру Шишацької селищної ради пройшли курс реабілітації пенсіонери та особи з інвалідністю Ковердинобалківського старостинського округу: Ростовська Г.М., Супруненко З.В., Супруненко М.М., Іванюк О.В., Ромась Г.М., Барило Г.Г.

Дата створення: 09:47 02.03.2018

Небезпеці можна запобігти!

Дата створення: 10:08 28.02.2018

27 лютого 2018 року до малечі дошкільного навчального закладу «Ясочка» завітав провідний фахівець Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області старший лейтенант служби цивільного захисту Каленіченко Юрій Вікторович. Дошкільнята та працівники «Ясочки» з цікавістю слухали розповідь про правила пожежної безпеки, причини виникнення пожежі, про важливість вогнегасника та правила користування ним під час пожежі.

Учениці Гоголівської школи повернулися з перемогою із Києва!

Дата створення: 13:46 26.02.2018

20 лютого на базі Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету у м. Києві відбувся щорічний творчий конкурс «Слово про Україну». Мета конкурсу – національно-патріотичне виховання, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу.

Семінар-навчання у відділенні соціальної допомоги вдома

Дата створення: 09:08 22.02.2018

21 лютого 2018 року у відділенні соціальної допомоги вдома з групою соціальних робітників відбувся семінар-навчання, метою якого було інформувати про феномен «професійного вигорання», його причини та наслідки, визначення шляхів профілактики та подолання.

Засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна та психологічна адаптація ветеранів і учасників антитерористичної операції»

Дата створення: 09:05 22.02.2018

З нагоди вшанування річниці пам’яті Героїв Небесної сотні 20 лютого 2018 року у Територіальному центрі Шишацької селищної ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна та психологічна адаптація ветеранів і учасників антитерористичної операції», в якому взяли участь

День вшанування пам’яті героїв небесної сотні

Дата створення: 15:45 21.02.2018

20 лютого чотири роки тому відбувся штурм активістів, які стояли на Майдані за нову державу. За три дні – з 18 по 20 лютого – 4 роки тому в центрі Києва загинули більше 100 людей. Загиблих охрестили Героями Небесної Сотні.