Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У Верховній Раді

Дата створення: 10:10 12.12.2017

7 грудня 2017 року  на екскурсію до Верховної Ради  на запрошення народного депутата України Олега Івановича Кулініча завітали освітяни Шишацького та Диканського районів, які входять до 147-ого виборчого округу.

Виїзд мультидисциплінарної команди

Дата створення: 09:25 08.12.2017

26 листопада 2017 року мультидисциплінарна команда територіального центру Шишацької селищної ради здійснила плановий виїзд до Сагайдацького старостату з метою надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та пенсіонерам.

Профілактична робота ДСНС серед населення

Дата створення: 15:26 06.12.2017

Щодня в Україні виникають сотні пожеж, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. А з настанням опалювального сезону, статистика трагічних випадків просто жахає. Безвідповідальне ставлення до власної безпеки, нехтування правилами безпечного поводження з пічним опаленням та електроприладами, паління у приміщенні, а також діти, залишені сам на сам із небезпеками... Всі ці фактори з високою вірогідністю призведуть до трагедії.

Відзначення Міжнародного дня інваліда у стаціонарному відділенні

Дата створення: 08:53 06.12.2017

Відзначення Міжнародного дня інваліда – це добра нагода нагадати суспільству про обов’язок перед особами з обмеженими можливостями, що потребують особливої уваги, підтримки та допомоги. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Відзначення Міжнародного Дня інвалідів

Дата створення: 08:47 06.12.2017

Відзначення Міжнародного Дня інвалідів – справедлива  шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Адже інваліди – це не просто категорія людей – це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре… На щастя, поряд з ними є і ті, хто хоче допомогти їм і хто допомагає.

Підсумки проведення місячника правового виховання

Дата створення: 08:44 06.12.2017

На виконання Доручення Президента України № 1-1/637 від 08.04.2011 щодо підвищення ефективності механізмів забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, Указу Президента України від 18.10.2011 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення»,  наказу управління освіти і науки від 03.06.2011 р. № 394 «Про забезпечення захисту прав і законних інтересів дитини відповідно до вимог Конвенції про права дитини, наказу по школі від 01.12.2015 року № 363 «Про проведення місячника правового виховання», згідно плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою попередження негативних проявів серед неповнолітніх, активізації роботи із соціально - неадаптованими підлітками та сім’ями, подолання правового нігілізму, підвищення рівня правової освіти широких верств населення,  роз’яснення норм чинного законодавства в засобах масової інформації, виховання учнівської молоді в дусі поваги до права в період з 06.11.2017 року  по 30.11.2017 року у школі було проведено місячник правового виховання.

Правовиховна робота у Воскобійницькій школі

Дата створення: 10:04 05.12.2017

29 листопада та 4 грудня 2017 року в гості до воскобійницьких школярів завітали працівники Шишацького бюро правової допомоги 1-го Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: начальник  Вікторія Григорівна Легейда та головний спеціаліст Владислав Анатолійович Курилко.

Позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:46 04.12.2017

04 грудня відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шишацької об'єднаної територіальної громади з метою визначення стану підготовки до функціонування в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 р. Визначено   сили і засоби, що будуть залучатися на ліквідацію можливих надзвичайних ситуацій (подій) зимового періоду. Для  координації спільних дій на засідання були запрошені старости Шишацької ОТГ. Особливу увагу було приділено погодженню зони відповідальності з конкретним визначенням  маршрутів обслуговування, за якими буде закріплено снігоприбиральну техніку. Крім того було розглянуто та вирішено  ряд важливих питань: про резерв паливно-мастильних матеріалів для забезпечення техніки яка може бути задіяна для ліквідації  наслідків можливих НС чи НП; забезпечення необхідною кількістю  піщано-сольової суміші для посипання тротуарів (пішохідних доріжок), автодоріг;  готовність техніки для своєчасної очистки автошляхів, вулиць та тротуарів на території населених пунктів об'єднаної територіальної об’єднаної громади.

Привітання почесному громадянину Шишаччини

Дата створення: 14:58 01.12.2017

У перший день зими, 01 грудня 2017 року, святкує свій 85-річний ювілей почесний громадянин Шишаччини, заслужений лікар України – Ястремський Леонід Станіславович.