Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації гаража (смт. Шишаки)

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону з приватизації гаража, літер «А-1» загальною площею 27,3 кв.м у смт Шишаки Миргородського району Полтавської області.

15:35 01.12.2022

Проводиться прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національнопатріотичне становлення молоді».

15:33 01.12.2022

На сесії селищної ради спрямували кошти для вирішення найбільш актуальних проблем сьогодення і затвердили галузеві програми наступного року

Минулого тижня відбулася чергова сесія селищної ради, якій передували засідання постійних комісій. Перед початком пленарного засідання селищний голова закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв Шишаччини, які загинули у російсько-українській війні. На жаль, наші утрати зростають. Із 2014 року ми попрощалися із 24 захисниками України, 19 з яких поховані на території нашої громади.

15:23 01.12.2022

Вічна слава Герою!

Цієї неділі в Яреськах поховали воїна Михайла Ошурка, який отримав тяжкі поранення місяць тому на Луганщині. Місяць боротьби за життя 45-річного захисника України, на жаль, не приніс втішних результатів...

19:37 21.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ

23 листопада 2022 року о 10 годині планується проведення 18 сесії 8 скликання Шишацької селищної ради.

15:13 21.11.2022