Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Мінцифри: Гід з держпослуг для міжнародної підтримки

Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді.

13:36 02.09.2022

Вічна шана Воїну Сергію Кобзію

17 травня російська ракета поцілила у навчальний центр «Десна» на Чернігівщині. 87 загиблих. За кількістю утрат це стало найкривавішою подією у російсько-українській війні після 24 лютого.

16:00 01.09.2022

Важливі питання оборони і життєдіяльності громади розглянули депутати на сесії селищної ради

Цього тижня відбулися засідання постійних комісій і сесії селищної ради, у роботі яких взяли участь депутати, селищний голова, його заступники, працівники апарату виконавчого комітету, старости та керівники комунальних підприємств, установ і відділів селищної ради. На сесії були присутні 16 депутатів із 26. Перед початком сесії селищний голова Олександр Тутка закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв російсько-української війни, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України.

10:45 31.08.2022