Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Участь у Чемпіонаті шкільної баскетбольної Ліги 3 на 3

Нещодавно  у м. Київ відбулися фінальні змагання Чемпіонату шкільної баскетбольної Ліги  3 на 3. До палацу спорту «Меридіан» з’їхалося 32 команди дівчат старшої вікової категорії з різних куточків нашої країни.

08:58 23.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ

24 травня 2018 року о 10 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) планується проведення 36 сесії селищної ради. На порядок денний виносяться питання "Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018 рік", "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I квартал 2018 року", "Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху на 2016 – 2020 роки", "Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки»", "Про внесення змін до Програми будівництва,  реконструкції та поточного ремонту вуличного освітлення населених пунктів Шишацької ОТГ на 2017-2018 роки", "Про внесення змін до Програми забезпечення жителів  Шишацької  об’єднаної територіальної громади препаратами  інсуліну на 2017-2020 роки", "Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення управління Державної казначейської служби України у  Шишацькому районі  Полтавської області з метою покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018  рік", "Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік" та інші.

15:54 22.05.2018

Шишацький краєзнавчий музей святкує своє 50-те День народження

18 травня в Міжнародний день музеїв Шишацький краєзнавчий музей відзначив ювілей – 50 років від дня відкриття. Серед засновників музею - Сліпець Іван Никифорович, Тутка Олександр Денисович, Хурса Володимир Васильович, Волик Іван Максимович, Гусак Іван Порфирович, Дятлов Петро Кирилович. Приміщення будували працівники колгоспу імені Ілліча.

15:52 18.05.2018

Відзначаємо День Європи в Україні

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Відзначення цього дня – ще одна можливість для вихованців та вчителів Сагайдацького навчально-виховного комплексу долучитися до загальнодержавних заходів, до формування у школярів загальноєвропейських цінностей.

15:13 18.05.2018

Благодійний святковий концерт для підопічних стаціонарного відділення

17 травня 2018року, у День вишиванки, працівники відділення денного перебування Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг  Шишацької селищної ради» спільно з учителями та учнівським колективом Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, організували та провели благодійний святковий концерт для підопічних стаціонарного відділення.

15:09 18.05.2018

Засідання колегії Мінсоцполітики

17 травня 2018 року у місті Харкові за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра соціальної політики Андрія Реви відбулось засідання колегії Мінсоцполітики „Про пріоритетні напрями реформування соціальної сфери: підсумки та перспективи”. У засіданні взяла участь начальник відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг селищної ради Завалідер Наталія Миколаївна, як представник від Шишацької селищної ради.

15:05 18.05.2018

Раціонально використовуй природні ресурси України

15 травня 2018 року в Полтавському  національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Земля - наш спільний дім». У ньому взяли участь 18 команд ( 9 екобригад та 9 екотеатрів). Шишацьку об’єднану територіальну громаду  на конкурсі представляла агітбригада «Джерело» Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

15:32 17.05.2018

Семінар-практикум для відділення соціальної допомоги вдома

16 травня 2018 року в залі засідань Шишацької РДА за участі начальника відділу соціального забезпечення праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради Наталії Миколаївни Завалідер відбувся семінар-практикум соціальних працівників та соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» по питаннях призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року.

15:52 16.05.2018

Шляхи вирішення питань позашкілля

Днями у м. Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося засідання ради з питання «Позашкільна освіта в умовах децентралізації». Центр гостино відкрив свої двері представникам Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, головам об’єднаних територіальних громад, директорам обласних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді та станцій юних натуралістів.

11:46 16.05.2018

24-ий обласний огляд конкурс родинних та сімейних колективів «Роде наш красний»

Сім?я, родина…Яке неймовірне значення вона має для кожного з нас, від малого й до старшого. Сім?я – це головний осередок суспільства. З нагоди Дня матері в Україні та Міжнародного Дня сім?ї 13 травня Шишацький селищний будинок культури зібрав творчі сім?ї з усієї Полтавської області.

11:02 15.05.2018