Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

20 лютого - День вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

Дата створення: 15:37 20.02.2018

У пам’ять про загиблих на Майдані Незалежності в Пришибській сільській бібліотеці спільно з учнями навчально-виховного комплексу було проведено хвилину пам’яті, приурочену героям Небесної Сотні – «А Сотню вже зустріли небеса».

Про необхідність сортування сміття

Дата створення: 09:33 19.02.2018

Відповідно до норм Закону « Про відходи» з 1 січня 2018 року  українці муситимуть  сортувати сміття. Нам всією громадою потрібно перелаштовуватись на європейський лад, спробувати виконувати закони так, як  це роблять мешканці Європи.

ЗНО - 2018: ПРЕС-РЕЛІЗ

Дата створення: 09:29 19.02.2018

Конкурс читців «Тарасовими шляхами»

Дата створення: 09:27 19.02.2018

16 лютого в Пришибському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» проведено конкурс читців «Тарасовими шляхами».

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Гоголівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені М.В.Гоголя

Дата створення: 09:27 19.02.2018

15 лютого в Україні, відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 р. №180/2004, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Його встановлено на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, зокрема, в Республіці Афганістан. Адже саме в цей день 1989 року було завершено виведення радянських військ із цієї країни.

ПРЕЗЕНТУЄМО ДОСВІД

Дата створення: 11:48 16.02.2018

14 лютого на базі Сагайдацького навчально-виховного комплексу відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької селищної ради.

День Святого Валентина в Пришибському НВК

Дата створення: 11:42 16.02.2018

Нещодавно всі учні Пришибського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навальний зааклад» святкували День Святого Валентина. У всій школі панувала дружня і схвильована атмосфера. Першими привітати учнів вийшли ведучі. Вони розповіли про історію свята, що було дуже цікаво, далі була проведена конкурсна програма. Серед учнів було обрано 3 пари, які змагалися за звання кращої пари школи. Вони активно змагалися в конкурсах «Знання – сила», «Кулінарний», інтелектуальний «Питання на засипку».

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 16:24 15.02.2018

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Незабутня зустріч із земляками-афганцями

Дата створення: 16:15 15.02.2018

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім’ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого чоловіка. Жахлива трагедія – гинуло покоління народжене у 60-х. Ніколи не повернути тих, хто навіки залишився на війні, для кого вона ніколи не закінчиться. Не одним сивим пасмом закосичена ця дата – 15 лютого день, коли нарешті в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього СРСР десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І здається, навіки пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів інтернаціоналістів.

Загальні збори відділення соціальної допомоги вдома

Дата створення: 16:12 15.02.2018

14 лютого 2018 року відбулися загальні збори працівників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Шишацької селищної ради.