Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Кому потрібні наші дороги?

Ну, звичайно, нам. Відповідь напрошується саме така. Але давайте про все по порядку. Як відомо, у наших доріг (себто тих шляхів, якими ми найчастіше пересуваємося, їдучи населеними пунктами Шишаччини, прямуючи з нашого краю у різні напрямки) є три власники. Є три структури, котрі відповідають за певні дорожні артерії.

14:53 26.11.2018

Наш проект – серед переможців обласного конкурсу!

Сьогодні відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. За підсумками проект «Придбання сміттєсортувальної лінії для полігону твердих побутових відходів Шишацької об’єднаної територіальної громади» визнаний одним із переможців! Що означає: обласний бюджет готовий спрямувати на його реалізацію 588 тисяч гривень. Це половина вартості проекту.

16:08 23.11.2018

Помолімося за їхні душі!

24 листопада о 16 годині запалімо свічу пам'яті за мільйонними жертвами Голодомору 1932-1933 років! Приєднаймося до всеукраїнської молитви за їхні душі!

15:59 23.11.2018

Навіщо районам змінюватися

Прийнята у 2014 році урядова Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади передбачає, що в Україні має бути обґрунтована територіальна основа для діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Ці органи на усіх рівнях (базовому, районному та обласному) повинні забезпечувати доступні та якісні публічні послуги.

16:34 22.11.2018

Конкурс на заміщення вакантної посади в Шишацькому відділенні поліції

Шишацьке віділення поліції Миргородського відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади оперуповноваженого сектору кримінальної поліції.

14:55 21.11.2018

Шишачани разом з усією Україною відзначили свято Свободи та людської Гідності

Сьогодні представники влади та громадськості нашого краю взяли участь в урочистому заході з нагоди Дня Гідності та Свободи, який відзначається в Україні відповідно до Указу Президента Петра Порошенка з 2014 року.

14:08 21.11.2018

Результати перевірки якості надання соціальних послуг

20 листопада 2018 року завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка здійснила планову перевірку підопічних відділення соціальної допомоги вдома з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Любов'ю Курило та Віктором Скориком у селі Покровське Шишацької громади.

14:33 20.11.2018

Перевірка надання соціальних послуг

15 листопада 2018 року соціальний працівник Юлія Марченко здійснила планову перевірку підопічних відділення соціальної допомоги вдома з якості надання соціальних послуг соціальним робітником Надією Гречкою у селі Жоржівка Шишацької громади.

11:14 20.11.2018