Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У центрі Шишаків понівечено дорожній знак

Багато розмов і висловів в бік керівництва селищної ради та їх методів роботи. Сиплються «щедрі» поради відносно цього, а інколи навіть погрози. Про те, як багато зроблено на користь жителів в цілому критикани мовчать.

11:43 29.08.2018

Як українці перетворюються на хейтерів

Українці - це прекрасний народ, із автентичними традиціями, незрівнянним колоритом та непідробними емоціями, часто є синонімом веселої, щирої людини, правдолюба непримиренного із кривдником. Але сучасність трішки відрізняється від фольклорного образу. Вже не ті козаки, що раніше. Поряд з нами живуть, працюють, існують зовсім іншої конституції люди, котрі маніпулюють думкою звичайного пересічного українця. Також уміло адаптуються під прийдешній вдаваний авторитет, а в кінці-кінців прикриваються громадськістю. А хто вірить, йдучи у них на повідку? Ми з вами! Сприймаємо за правду історії з неймовірними фактами, котрі вже підкріплені якимись «офіційними» даними. Але трішки наполегливості, відвідувань пари сайтів і в результаті - або дуже застаріла інформація, або формат подачі такий, що виходить неймовірна сенсація.

14:13 28.08.2018

Що варто знати про тендер: Будівництво вуличної мережі водопостачання в с. Покровське Шишацької ОТГ

Уявімо ситуацію, у кожного з вас є список продуктів і ви завітали до магазину чи то ринку. Ви маєте можливість на місці визначитися з кількістю товару, з’ясувати його якість і, зрештою, домовитися про його ціну. Іншими словами – проводити торги (тендер), зверніть увагу, на кращі продукти за доступною для вас пропозицією. Такий же принцип і державних закупівель.

14:11 28.08.2018

Школи та садочки ОТГ готові до нового навчального року

Останні дні літа здаються найкоротшими у році. Намагаючись все встигнути до приходу осені, жителі заклопотані різними справами і турботами. Це найгарячіша пора і для тих, хто готується до нового навчального року. Батьки і учні, вчителі і вихователі полинули у вир приємних турбот.

10:57 28.08.2018

50 років операції «Дунай»

Всі ми шишачани, щиро закохані в свій рідний край, пишаємося його сьогоденням і творимо його майбутнє. Але найбільша наша гордість – героїчне минуле, наші славні земляки – ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, яким довелося на жаль у мирний час, бачити війни та збройні конфлікти в країнах Азії та Європи, наші сучасники-захисники України, воїни АТО, що ціною життя відстоюють кордони на Сході України.

09:29 28.08.2018

Святкування Дня села у Сагайдаку

Привокзальна площа огорнута пишними зеленими кронами дерев горобини. На їх гілках важкі кетяги ягід горять червоним кольором. Останні приготування завершені і урочиста музика розпочинає святковий концерт. Організатори свята подбали про насичені і цікаві номери. Розпочали учасники художньої самодіяльності Сагайдацького сільського будинку культури та учні навчально-виховного комплеску, а продовжили чоловічий ансамбль «Жабокрюківські дядьки». Глядачі з задоволенням дарували гучні оплески за позитивні емоції і чудовий настрій.

14:19 27.08.2018

Спортивна орбіта

23 серпня був наповнений приємними подіями для жителів селища Шишаки.

14:00 27.08.2018

24 серпня національне свято нашої державності – День незалежності України!

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі -на нашій славній Україні! Тут жили наші діди-прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.

14:32 23.08.2018

День Державного Прапора України

Селищний голова Олександр Тутка, керівники виконавчих органів та депутатський корпус селищної ради вітає з Днем Державного прапора України!

11:24 23.08.2018