Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Мінсоцполітики – про соціальні стандарти Шишацької громади

Міністерство соціальної політики розповіло про роботу нашої громади з внутрішньо переміщеними людьми. Важливо, відзначили у Міністерстві, що під час війни кожен з нас виконує обов'язок перед Україною на своєму місці. Соціальні працівники, на яких припало велике навантаження, не виняток.

13:01 03.06.2022

Про косовицю, сміття і воду

Шановні жителі громади! Керівництво селищної ради, комунального підприємства «Техкомунбуд» вже неодноразово зверталося до вас з приводу ситуації, що нині склалася у нашій країні і громаді зокрема з пально-мастильними матеріалами.

10:55 03.06.2022

Привітали дитинство з початком довгожданого літа

Цьогорічний День захисту дітей несвятковий і тривожний. Ніколи раніше ми так глибоко не усвідомлювали, якими беззахисними і вразливими можуть бути наші діти. Якими безпорадними і водночас героїчними можемо бути ми, дорослі, намагаючись врятувати їх від жорстокого світу війни. І ми рятуємо. Надзусиллями перемагаючи свої людські слабкості і ненависного ворога. Бо діти – це наше все.

10:40 03.06.2022

На виконкомі розглянули організаційні та соціальні питання

На засіданні виконавчого комітету, що відбулося цього тижня, розглянуто 11 питань порядку денного. Зокрема затверджено Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Шишацької селищної ради. Доповідала з цього питання начальник управління надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету селищної ради Валентина Дерій.

16:44 31.05.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

13:39 27.05.2022