Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Як урятувати тих, хто не хоче рятуватися, або чому комунальники знову не вгодили жителям громади

Неодноразово розповідалося про комічно-трагічне протистояння комунальної служби нашої громади з окремими її жителями. Про те, що праця комунальників, сама суть якої полягає в тому, аби подбати про добробут населення, чомусь викликає дивну реакцію цього населення. Ви посадили – ми вирвемо, ви збудували – ми поламаємо, ви попрацювали, не розгинаючи спини, а ми вам у цю спину плюнемо… І смішно, і гірко водночас.

12:02 05.07.2018

Що робити при сонячному чи тепловому ударі

Ось і прийшло довгоочікуване літо, а з ним і період відпусток, виїздів на дачу, до водойм. Багато людей, прагнуть швидше отримати гарний шоколадний загар. Але, в більшості своїй люди не враховують того, що внаслідок тривалого перебування на спекотному сонці можна отримати сонячний або тепловий удар.

11:33 05.07.2018

Яреськівський елеватор офіційно відкрито. В урочистостях з цієї нагоди взяв участь селищний голова Олександр Тутка

3 липня 2018 року у с. Яреськи відбулося урочисте відкриття  новозбудованого елеватора агропромхолдингу «Астарта-Київ». Селищний голова Олександр Тутка  відвідав цей знаменний для жителів Шишаччини захід.

14:05 04.07.2018

Відпочинок у Баранівці

Цікавим та змістовним є літній відпочинок учнів Баранівської філії І-ІІ ступенів. Тут щороку стартують табір відпочинку «Сонечко» для вихованців 1-4 класів та пришкільне наметове містечко «Горизонт» для 5-9 класів. Ось і цього літа в цьому містечку відпочивають 19 дітей віком від 10 до 15 років.

16:20 03.07.2018

Новини з ДНЗ "Ясочка"

Літо – це неймовірна пора. Тепло яскравого сонця, буяння зелені, квіткові фарби навколо… А у Шишацькому ДНЗ «Ясочка» додалися до цього різноманіття ще й оновлені дитячі майданчики. Відповідальні та небайдужі батьки прийшли на допомогу у цій нелегкій справі. За сприяння відділу освіти селищної ради закуплено необхідну кількість фарби, а також надано комунальним підприємством «Техкомунбуд» техніку, обладнання та працівників для ліквідації аварійних дерев на території  ДНЗ «Ясочка».

14:54 03.07.2018

Візит до Білоцерківської ОТГ

Відповідно до плану роботи Центрального офісу реформ 26 червня 2018 року, на базі закладів культури Білоцерківської сільської об’єднаної територіальної громади Великобагачанського району, за сприяння Полтавського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування, відбулося засідання круглого столу з порядком денним «Трансформація системи надання культурних послуг  у об’єднаних територіальних громадах» для керівників структурних підрозділів сфери культури об’єднаних територіальних громад області.

11:04 27.06.2018