Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

У ШИШАЦЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

19 листопада цього року у приміщенні Шишацької селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням Олександра Тутки. На порядок денний були винесені наступні питання: про затвердження тарифу на теплову енергію для потреб Шишацької районної центральної лікарні; про виділення коштів з резервного фонду на придбання паливо-мастильних матеріалів, передбачених на ліквідацію надзвичайних ситуацій та розчищення автомобільних доріг комунальної власності; розгляд заяв жителів громади.

15:29 19.11.2018

ІНКЛЮЗИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "НА КРИЛАХ ВІРИ"

Під такою назвою з глибоким ідейним змістом на Хорольщині вкотре відбувся відкритий інклюзивний фестиваль. Огляд художньої самодіяльності проходив 15 листопада 2018 року в глядацькому залі Хорольського районного будинку культури за участі аматорів народного мистецтва з різних куточків Полтавщини.

12:10 19.11.2018

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ШИШАЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Більшість з вас – представники сільськогосподарської галузі, і, безперечно, усі – селянського роду-племені. Тому День працівників сільськогосподарської галузі – це свято кожного, хто трудиться на землі і біля землі, хто забезпечує власні родини і рідну країну хлібом і до хліба!

15:46 16.11.2018

ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ У ЖОРЖІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Останнім часом серед учнівської молоді надзвичайно загострилась проблема насильства. В освітній практиці поширилось таке явище, як булінг. На сьогодні це – соціальна проблема світу. Скільки разів життя підлітків було знівечене через те, що «звичайні учні школи» вирішили запостити в свій профіль соціальної мережі смішний контент про однокласника чи «розібратись» після уроків.

11:32 16.11.2018

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

14 листопада 2018 року відбулися навчання працівників відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради з питання дотримання Державного стандарту догляду вдома.

09:51 15.11.2018

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

Навчальний рік плине швидко. Урок за уроком - перша чверть далеко позаду. Вже зараз для випускників це відповідальний час. Тому що необхідно знати та розуміти зміст і процедури зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Адже не лише високі бали важливі, а й обрані предмети та вчасність реєстрації на ЗНО-2019. Через маленьку помилку випускника можуть недопустити до тестування. А це в свою чергу позбавляє можливості вступу до вузу цього року. Завдання випускників - постійно слідкувати за інформацією щодо ЗНО-2019.

13:55 13.11.2018