Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення інформує

Постановою Кабінету Міністрів № 509 від 13.06.2018 року "Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України" визначено терміни припинення викоритання аналогової радіотехнології:

09:38 23.08.2018

95-річний ювілей

Будь-який ювілей – це завжди гарна та приємна подія.

09:47 22.08.2018

Наталія Матвієнко: "Моя професія - найкраща!"

Сьогодні випала нагода поспілкуватися з прекрасною людиною, чарівною жінкою, турботливою мамою, талановитою особистістю. Ці слова - про жительку села Велика Бузова Наталію Матвієнко.

10:56 21.08.2018

Ковердинобалківський старостинський округ гучно святкував День села

Традиційним стало святкування Дня села у Коверденій Балці. З урочистої сцени звучала музика, а жителі і гості радо зустрічались, приязно гомоніли у прохолоді берізок. Адже цього дня, відклавши буденні клопоти убік, разом з іншими можна порадіти спільному святу.

13:18 20.08.2018

Щасливі миті Дня села у Великій Бузові

18 серпня мешканці Великобузівського старостинського округу традиційно відзначали День села, щоб підсумувати зроблену роботу і, звичайно, провести чудове свято усім разом.

11:34 20.08.2018

Важливий день Михайликівського старостинського округу

Середина серпня радує спекотними днями. Вже достигають врожаї, а у повітрі пахне стиглими яблуками і сухим різнотрав′ям. У цьому неймовірному переплеті чуються розмови та відлуння музики із будинку культури. Саме сюди збираються жителі і гості Михайликівського старостинського округу на свято села. Зал чекає на глядачів, а маленькі ведучі закликають усіх з яскравої сцени.

11:03 20.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги жителів та гостей ОТГ з 21 по 26 серпня 2018 року комунальним підприємством «Техкомунбуд» буде забезпечено рух автобусів за рейсом смт. Шишаки – Великі Сорочинці та Великі Сороченці – смт.Шишаки за таким графіком:

14:55 16.08.2018