Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Дата: від до Скинути

Бустерну дозу вакцини проти COVID-19 можуть отримати всі вакциновані особи віком від 18 років

Бустерна доза необхідна для того, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується. В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років.

08:38 31.01.2022

Сніжна і холодна зима — для комунальників спекотна пора

Хтось, може, й нарікає на холод, а комунальникам цієї зими гаряче за кермом снігоочисної техніки. Основні проблеми, як говорить головний інженер КП «Техкомунбуд» Євгеній Шеремет, виникають по двох напрямках: Пришиб, Коляди, Переводчикове, Першотравневе, Пелагеївка - і Хвощове, Велика Бузова, Дем’янки, Луці, Гончарі. Тут, за сніжної погоди, щоденні перемети.

13:26 28.01.2022

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

12:42 28.01.2022

Впровадження е-ТТН в Україні

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

16:39 27.01.2022

Вакциновані бустерною дозою отримають 500 грн за програмою єПідтримка

Усі українці, вакциновані бустерною дозою від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії COVID-сертифікат, зможуть отримати додатково 500 грн у рамках програми єПідтримка. Про це заявив Президент Володимир Зеленський.

08:22 27.01.2022