Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Корупцію можна попередити

На виконання вимог антикорупційного законодавства в ДСНС України постійно проводиться комплекс заходів щодо посилення контролю за відкритістю і прозорістю в роботі підрозділів, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь, інших правопорушень, пов'язаних із корупцією.

16:44 14.02.2024

Рідним воїнів Олександра Нерубенка і Назара Положія передали державні нагороди

У селищній раді відбулися зустрічі з рідними полеглих захисників. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручили дружині Олександра – Ірині Вікторівні та батькам Назара – Ірині Володимирівні, Івану Миколайовичу.

14:18 01.02.2024

Чому корисно пити теплу воду вранці

Багато хто з нас набув звичку починати день зі смачного чаю або запашної кави, для того щоб скоріше прокинутися. Але щоб бути здоровими, підтримувати вагу тіла у нормі і почуватися добре, краще щоранку випивати склянку води перед сніданком. Ранкове пиття води змінить ваше життя на краще.

14:12 01.02.2024

ПРО КОНТРОЛЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ НАДХОДЯТЬ В ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ТА СУПРОВІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Як правило, в закладах освіти дуже рідко використовують такі інструменти оцінювання надійності постачальників та вхідного контролю як аудит постачальників чи лабораторні дослідження.

14:08 01.02.2024